To je ono! Praktická psychologie pro manažery

publikace MUDr. Jany Peclové

Zkušená lékařka, koučka a lektorka European School of Business & Management - MUDr. Jana Peclová - vydala novou knihu: To je ono! s podtitulem Praktická psychologie pro manažery.

To je ono! Praktická psychologie pro manažery

V knize představuje moderní psychologické poznatky tak, aby byly užitečné a prakticky využitelné pro manažery přímo v pracovním prostředí. Dozvíte se, jak zvládat konkrétní situace, které Vás mohou potkat v každodenní manažerské praxi. A získáte mnoho cenných rad, které budou mít pozitivní vliv na Vaši efektivitu, vztahy a uspokojení z manažerské práce. Ve Vaší knihovně by publikace rozhodně neměla chybět

Medailonek Jany Peclové, lektorky ESBM

Vystudovala psychiatrii na Lékařské fakultě University Karlovy v Praze,  je držitelkou mezinárodního certifikátu z kognitivně behaviorální psychoterapie. Pracovala jako psychiatrička, lektorka, projektová manažerka a ředitelka personální divize maloobchodní společnosti. V současné době se věnuje individuálnímu vzdělávání a koučování manažerů. Svým klientům pomáhá zorientovat se v nových situacích, a naučit se jak měnit svoje postoje a chování. Je autorkou knihy TO JE ONO! Praktická psychologie pro manažery.

Chci knihu "To je ono!"

To je ono! Praktická psychologie pro manažery - Hodnocení 4.58/5 - Hodnotilo 160 uživatelů