Prestižní ocenění

Master of Business Administration (MBA)

Prestižní ocenění Master of Business Administration (MBA)

European School of Business & Management SE bylo v roce 2016, 2017 i 2018 uděleno prestižní ocenění zavedené mezinárodní společnosti s vysokou úrovní poskytovaného vzdělávání v programech Master of Business Administration (MBA).

Renomovaná evropská instituce na poli postgraduálního vzdělávání - The European Association for Business Studies (EUABS) - udělila naší škole prestižní ocenění. European School of Business & Management SE (ESBM) získala certifikát zavedené mezinárodní společnosti s vysokou úrovní poskytovaného vzdělávání v programech Master of Business Administration (MBA). Udělený certifikát je signálem špičkové kvality našich nabízených manažerských programů.

Ocenění bylo vydáno na základě hodnocení nezávislé komise The European Association for Business Studies, která posuzovala vybrané mezinárodní organizace zabývající se postgraduálním vzděláním v manažerských programech MBA. The European Association for Business Studies kladně hodnotila především strukturu a obsah vzdělávacích programů MBA, pedagogický, odborný a lektorský tým. Taktéž velmi pozitivně byla hodnocena poskytovaná forma studia, která je maximálně přizpůsobena konkrétním požadavkům studujících včetně nastavení moderních nástrojů ve vzdělávání.

* The European Association for Business Studies (EUABS) je evropskou asociací fungující od roku 1999. Uděluje akreditace postgraduálním vzdělávacím organizacím a podporuje členské instituce k neustálému zlepšování vzdělávacích postupů. EUABS posuzuje nejen kvalitu vyučovacích programů, ale také kvalitu lektorského týmu, studijních materiálů, prostor a všeho, co souvisí s poskytováním vzdělávacích služeb na té nejvyšší úrovni.

Prestižní ocenění programu MBA na ESBM