V dnešním digitálním světe je mnoho AI aplikací, které jsou ale ty nejlepší a obsahově nejpropracovanější?

Umělá inteligence zasahuje téměř celý trh, a je jen otázka času, kdy se to dotkne i nás osobně.
Existují různé AI aplikace na hlasovou asistenci, cestování, seznamování, média, ale i například v oblasti vzdělávání. V následujícím příspěvku si představíme 3 aplikace, které jsou dle unite.ai ty nejlepší.

Murphy

Murphy, aneb generátor textové řeči Murf. Jedná se o jeden z nejoblíbenějších a nejpůsobivějších generátorů hlasu AI na trhů. Často se používá k vytváření nejrůznějších hlasových asistentů. Díky této aplikaci má každý uživatel možnost převést text na mluvenou řeč. Zároveň aplikace nabízí i možnost změnit barvu hlasu. Murf disponuje knihovnou s více než 100 AI hlasy napříč všemi jazyky.

HitPaw

HitPaw Video Enhancer AI je aplikace pro všechny, kteří chtějí posunout videa na vyšší úroveň. K výraznému zlepšení kvality videí přistupuje pomocí tří samostatných modelů, včetně modelu Denoise (zesvětlení obrazu, dokreslení nejasných obrazů), Animation Model (zostření a přidání barvy tak, aby i na kvalitních obrazovkách vypadal obraz přirozeně) a Face Model (slouží k úpravě portrétů s ohledem na jas, sytost barvy a kontrastu pro retušovaný povrch).

ELSA Speak

Vzdělávací aplikace, která pomáhá lidem zdokonalit se v angličtině za pomocí mluvícího kouče AI. Aplikace se spoléhá na data řeči a technologii rozpoznávání hlasu, naslouchá přízvuku uživatele a používá barevně kódovaný systém červené, žluté a zelené k identifikaci toho, jak blízko jsou vyslovovaná slova pravidlům výslovnosti americké angličtiny.

Budoucnost AI aplikací je prozatím nejistá, jedno jisté však je. Ať už to dopadne jakkoliv, dřív nebo později se bude muset umělé inteligenci přizpůsobit každý z nás.

Zdroj: www.unite.ai