Rozšiřte si znalosti, praktické dovednosti a posuňte se v kariérním žebříčku. Studium na úrovni Masters of Business Administration (MBA) představuje profesní vzdělání, které se zaměřuje na praktické dovednosti v oblasti managementu. Studium je určeno pro střední a vyšší management, ředitele firem, podnikatele, vedoucí pracovníky a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit dosavadní znalosti a dovednosti.

Pro zájemce z Plzně a západu Čech doporučujeme European School of Business  Management SE (ESBM). Škola pro výuku využívá kombinaci online studia s interaktivní výukou (workshopy), které probíhají 4x za celé studium v Praze a vždy o víkendu (sobota). Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu, který má kořeny v britském vysokoškolském systému a podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické znalosti.

Studium je možné zahájit ihned a uzpůsobit si jej vlastním časovým možnostem. ESBM nabízí 25 MBA specializací, aby si každý student mohl vybrat zaměření dle svého zájmu a preferencí.

Lektorský tým se skládá z profesionálních lektorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti z vrcholových funkcí předních společností nebo působí na univerzitách a vysokých školách. Studenti tak mají jistotu, že se jim v každém modulu bude věnovat specialista na danou problematiku a obsahová část výuky je cílena k aktuálním trendům.

Absolventi s manažerským vzděláním a titulem MBA, mají předpoklady pro postup na kariérním žebříčku, posílení své pozice na pracovním trhu a získání lepšího finančního ohodnocení. Dosažený titul je skvělá možnost, jak se odlišit od ostatních a otevřít si nové možnosti pro svůj profesní a osobnostní růst.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 16. 6. 2024.

79.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Semináře zaměřené na praxi

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 79.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 16. 6. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.