Studium MBA Plzeň

Studium MBA Plzeň

Chcete si rozšířit praktické znalosti a posunout se v kariérním žebříčku do vyšších pater? Pro všechny zájemce ze západu Čech a Plzně je skvělá volba vzdělávací instituce European School of Business & Management SE (ESBM). Manažerské studium MBA na ESBM probíhá on-line formou v kombinaci s interaktivními semináři. Semináře se konají za studium čtyři a vždy v sobotu v centru Prahy. Díky moderně propracované platformě mohou studovat i uchazeči z Plzně.

Velkou výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium MBA ihned a uzpůsobit si studium vlastním časovým možnostem. ESBM nabízí 20 MBA specializací, aby si každý student mohl pohodlně vybrat zaměření dle svého zájmu a preferencí.

Lektorský tým na ESBM se skládá z mnoha profesionálních lektorů, kteří mají léta zkušeností přímo z praxe. Studenti se mohou spolehnout na fakt, že se jim v každém modulu bude věnovat skutečný specialista na danou problematiku a předá jim ty nejcennější zkušenosti a know how.

Tím, že se student přihlásí ke studiu MBA a úspěšně jej dokončí, vysílá svému zaměstnavateli jasné znamení – má zájem se nadále profesně rozvíjet, vzdělávat se a je otevřen novým věcem. Tyto kvality jsou na pracovním trhu velmi hodnotné a žádoucí. Absolvent studia MBA získává nespornou výhodu vůči ostatním a zvyšuje svoji profesní hodnotu.

Výhody studia MBA na ESBM

  • Možnost studovat kdykoliv a odkudkoliv
  • Moderní e-learningový systém
  • Spolupráce se špičkovými lektory
  • Zdarma přístup k odborné literatuře
  • Prestižní titul MBA
  • Úspora finančních prostředků

Další informace

Studium MBA Plzeň - Hodnocení 4.80/5 - Hodnotilo 177 uživatelů