Máte teoretické znalosti z předchozího studia, ale chcete ho skloubit i s praxí? S tím Vám na European School of Business & Management rádi pomůžeme. Nezáleží na tom, odkud jste, studium zvládnete i z Mladé Boleslavi.

ESBM nabízí studentům programu MBA celkem 25 specializací. Studium je flexibilní, trvá 1 rok a kombinuje online formu studia s interaktivními setkáními. Tato prezenční setkání se konají za dobu studia čtyřikrát, a to vždy v sobotu v moderním prostředí v centru Prahy. Termíny prezenční výuky si student volí sám ze široké nabídky všech plánovaných termínů. Klademe maximální důraz na propojení praxe a teorie, díky tomu jsou naši absolventi schopni své teoretické znalosti následně aplikovat v zaměstnání.

K hladkému průběhu studia je nápomocen e-learningový systém, který obsahuje harmonogram výukových dnů, studijní materiály, bonusová videa, veškeré dokumenty a nápovědy potřebné k úspěšnému ukončení studia. Zajímavým benefitem je také online knihovna obsahující přes milion titulů, ke kterým máte neomezený přístup.

Diplom, který dokládá získání titulu MBA absolventům otevírá dveře k atraktivnějším pracovním pozicím i růstu příjmu.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 16. 6. 2024.

79.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 79.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 16. 6. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.