Jste z Pardubic nebo Pardubického kraje a hledáte kvalitní vzdělávání v programech Master of Business Administration (MBA)? Nejlepší volbou je pro vás MBA studium na European School of Business & Management SE (ESBM).

ESBM je akreditována prestižními zahraničními asociacemi, které dohlíží na kvalitu vzdělávacích programů, lektorů, výuky a celé instituce.

Studium jakékoli specializace MBA je možné zahájit kdykoliv v průběhu roku. Výuka probíhá v českém jazyce a studium trvá 1 rok. Výuka probíhá online formou v kombinaci s interaktivními semináři (pouze 4x do roka v moderních prostorách v centru Prahy), studovat lze tedy kdykoliv a odkudkoliv, např. i z Pardubic.

Studenti mají k dispozici moderní e-learningovou platformu, kde naleznou harmonogram celého studia, studijní materiály, důležité termíny a veškeré informace potřebné ke studiu. Skrze tuto platformu mohou komunikovat jak s lektory, tak i se studijním oddělením.

V rámci studia navážete mnoho nových kontaktů profesního, obchodního i osobního charakteru, které můžete využít ve vašem dalším profesním životě. Po absolvování MBA studia na ESBM a obdržení diplomu získávají absolventi výhodu na trhu práce a zároveň zvyšují svojí profesní hodnotu.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 26. 5. 2024.

89.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Semináře zaměřené na praxi

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 89.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 26. 5. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.