Cítíte potřebu zlepšit své znalosti a dovednosti ve Vašem oboru? Ideální volbou je manažerské studium MBA na European School of Business & Management (ESBM).

Studium na ESBM se zaměřuje primárně na praktické dovednosti v aktuálních trendech managementu. Poskytuje studentům výběr z 25 specializací, které lze díky e-learningové platformě studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Studium je časově flexibilní, trvá jeden rok a probíhá kombinovanou formou. Student má k dispozici unikátní studijní platformu – studentskou sekci, která obsahuje studijní materiály, prezentace, harmonogram výuky, potřebné dokumenty apod. Studentská sekce také slouží ke komunikaci mezi studenty a lektory, nebo jako podpora od studijních koordinátorů.

Lektorský tým, je složen z profesionálů ve svých oborech. Ve všech 22 nabízených specializacích je tedy zajištěna maximální úroveň odbornosti a znalostí, které lektoři předávají dále studentům.

Studium MBA předává nejdůležitější poznatky a dovednosti z mnoha studijních oborů. Cílem studia je získání schopností k ověřování relevantních informací, logickému a analytickému uvažování. Tyto nově nabyté schopnosti pak studenti uplatňují v praxi i každodenním životě.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 28. 4. 2024.

84.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 84.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 28. 4. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.