Partneři

Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

Partneři Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

London Institute

London_Institute_partner_ESBM

Přední jazyková škola London Institute se na výuku cizích jazyků, zejména pak angličtiny, zaměřuje již od roku 2001. Nabízí jazykové kurzy, které jsou rozděleny podle stupně vědomostí, intenzity a individuality od začátečníků po pokročilé. Výuku zajišťuje tým zkušených lektorů, většinou rodilých mluvčí z Velké Británie, Spojených států či z Kanady.  V rámci spolupráce s London Institute přinášíme pro studenty ESBM jazykové kurzy v zahraničí, které se svým obsahem zaměřují na tvorbu strategií, vyjednávání či obchodní terminologii.
 

GRADA Publishing

Grada_partner_ESBM

GRADA Publishing, a.s. si za dobu své existence od roku 1991 vybudovala pozici renomovaného nakladatelského domu a největšího tuzemského nakladatele odborné literatury. Ročně vydává téměř 400 novinek z více než 40 oborů a v celkem 152 edicích. Od roku 2015 společnost postupně expanduje do dalších oblastí. Jako první v tomto roce představila speciální značku COSMOPOLIS, která čtenářům přináší zahraniční i českou beletrii všech žánrů. Druhou v řadě uvádí značku pro dětskou knihu s názvem BAMBOOK. Ta představuje dětským čtenářům české i zahraniční autory a ilustrátory. Třetí značkou je ALFERIA, literatura poznání, a knihy z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla, a alternativního vědění. Pod svou mateřskou značkou GRADA samozřejmě i nadále přináší kvalitní odbornou literaturu ze všech odvětví a oblastí lidské činnosti. Více na www.grada.cz.
 

Language Help

Language Help, s.r.o._partner_ESBM

Language Help, s.r.o. nabízí komplexní jazykové kurzy pro firmy a dospělé na míru. Tým zkušených lektorů čítá přes 80 odborníků, rodilých mluvčí i českých lektorů. Klienti si mohou vybrat z výuky 25 jazyků, různých úrovní kurzů či zaměření seminářů podle pracovní pozice. Benefitem je výuka v místě agentury či u klienta ve firmě nebo doma, dále skype výuka. Jazyková agentura nabízí i přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky v základních světových jazycích, jazykové audity či profesionální překlady a tlumočení. Provozní doba agentury Language Help je sedm dní v týdnu.
 

Academic Bookshop (MEGABOOKS CZ)

Academic Bookshop_partner_ESBM

Společnost MEGABOOKS CZ působí na českém trhu již více než 20 let a zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční cizojazyčné literatury. Našimi zákazníky jsou nejen sami čtenáři, ale také maloobchodní prodejny či velkoodběratelé. Dovážíme odborné publikace z mnoha oborů, učebnice jazykové výuky, metodické příručky, slovníky, společenskovědní literaturu i medicínské texty. Úzce spolupracujeme s více než 400 vydavateli, vědeckými institucemi z celého světa a dle požadavků našich zákazníků navazujeme nové kontakty. Snažíme se splnit jakékoliv zadání našich zákazníků a zajistit pro ně tituly, jak v knižní formě, tak elektronické. Prodejna Academic Bookshop je specializovaná na prodej odborné literatury a rádi zde pro Vás zprostředkujeme dodání jakéhokoliv titulu.
 

Jobs 2030

Jobs 2030_partner_ESBM

Jobs 2030 s.r.o. se zaměřuje na poradenské služby v oblasti HR. Tým čítající konzultanty, kouče a lektory se věnuje otázkám budoucnosti práce a vývoje nových technologií. V rámci kariérního poradenství se specializují na tvorbu kariérních programů na míru, talent management a mnoho dalšího. Přichází s komplexním řešením, jak propojit koučinkový přístup s nejnovějšími poznatky neurovědy a moderními technologiemi.
 

iQ Business

iQ Business_partner_ESBM

Společnost iQ Business, s.r.o. nabízí strategické firemní poradenství, které se zaměřuje na krizový management ve firmách. V časově ohraničených projektech jsou řešeny konkrétní problémy firem, je hledána cesta nápravy a nastavení stabilních firemních procesů, které vedou k nově získané prosperitě a optimalizaci. Jde o hledání rezerv a slabých stránek a budování strategických podnikových cílů. Společnost dále nabízí pomoc při rozvoji potenciálu u méně zkušených manažerů pomocí mentoringu, koučinku a dalších metod.
 

Lepší známky

Lepší známky_partner_ESBM

Agentura Lepší známky, s.r.o. nabízí odborné vzdělávací kurzy pro dospělé i děti na míru, dále jazykové kurzy a doučování školních předmětů. Dle přání klienta může výuka probíhat v učebnách agentury, nebo ve firmě/ doma. Součástí nabídky je znalostní testování studentů dle věku a předmětu, navazující vzdělávací programy, strategické plánování vzdělávání podle individuálních potřeb studenta a odborná pomoc při výběru střední školy podle znalostí a talentu studenta. Agentura Lepší známky vykazuje 96% úspěšnost v přípravných kurzech na gymnázium, střední školy a maturity.
 

Malé Centrum

Male_Centrum_partner_ESBM

Akademické knihkupectví a vydavatelství Malé Centrum se specializuje na dovoz a prodej zahraniční i tuzemské odborné literatury. Spolupracuje s více než tři sta renomovanými odbornými vydavatelstvími z celého světa, především z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, Francie a Španělska a s většinou odborných vydavatelství ze Slovenska a z Čech. Knižní tituly zajišťují i na základě individuálních objednávek.
 

Mediální dům Economia

Economia_partner_ESBM

Economia, a.s., je důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku.  Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, webový projekt Aktuálně.TV a mnoho tematických internetových titulů. Zároveň vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, měsíčníky Moderní řízení, Právní rádce a další odborné časopisy. Tituly mediálního domu Economia se vyznačují vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálním zpracováním, exkluzivními zprávami a fundovanými analýzami. 
 

Mindtrix

Mindtrix_partner_ESBM

Mindtrix je obchodní značka psycholožek a lektorek Radky Loja a Olgy Lošťákové. Zaměřují se na rozvoj osobnosti v oblasti emoční inteligence, komunikace, práce se stresem, mindfulness a většího využití mozku. Vedou kurzy a workshopy pro veřejnost, připravují firemní kurzy na míru a poskytují individuální koučink či psychologické poradenství. Pracují s podvědomím, využívají aktuální poznatky z psychologie a neurověd. Jejich kurzy a workshopy jsou založeny na prožitku a praktických cvičeních.  
 

Study.cz

Study.cz_partner_ESBM

Portál Study.cz provozuje společnost ASIANA. ASIANA spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a jako první v ČR zajišťovala jazykové pobyty a studium v zahraničí. Přes dvacet let na trhu znamená neocenitelné zkušenosti s poradenskou činností, výběrem škol i samotným odbavováním klientů, kteří se rozhodli investovat do budoucnosti formou vzdělávání.
 

Pure Jatomi Fitness

Jatomi_partner_ESBM

Pure Jatomi Fitness nabízí širokou škálu kardiovaskulárního vybavení a víceúčelových systémů pro silový trénink včetně řešení pro core trénink. Pokud se přidáte k Pure Jatomi, budete mít neomezený přístup k široké nabídce studiových lekcí, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám všem členům, včetně jógy, pilates, body pump, kruhového tréninku, cyclingu nebo aerobiku. Tým Pure Jatomi vytvořil aktivní a přátelské prostředí, aby se všichni jeho členové i hosté cítili jako doma. 

Copy General

Copy_General_partner_ESBM

Copy General je hlavní poskytovatel reprografických, tiskových a kopírovacích služeb ve střední a východní Evropě. Zákazníkům poskytuje maximální uživatelský komfort spolu s vysokou přidanou hodnotou. Pobočky má po celé České republice a kromě tiskových a kopírovacích služeb pro soukromou a firemní klientelu nabízí outsourcingové a poradenské služby pro velké firmy, zajišťuje tisk a distribuci materiálů pro konference či kompletní reprografické služby pro stavebnictví.
 

CIKR

Advokátní kancelář CIKR_partner_ESBM

Advokátní kancelář CIKR poskytuje právní služby v oblasti rodinného, pracovního, medicínského, sportovního, insolvenčního, trestního či dědického práva. Díky více než desetileté praxi vám advokáti zajistí právní služby na té nejvyšší úrovni, proklientský přístup je samozřejmostí. Advokáti se maximálně přizpůsobí časovým potřebám klienta i mimo rámec běžné pracovní doby, pomohou se sepisováním smluv, zastoupí vás ve správním řízení a mnoho dalšího. Zájmem kanceláře CIKR je budovat dlouhodobé klientské vztahy založené na důvěře, diskrétnosti, odborných znalostech a empatii.
 

Global Catering

Global_Catering_partner_ESBM

Global Catering je cateringová společnost s bohatými zkušenostmi ve stravování. Pro všechny příležitosti, velké i malé, jednoduché i sofistikované společenské akce všeho druhu obstará pohoštění a další cateringové služby. Poskytne Vám odborné znalosti a přizpůsobí se Vašemu vkusu. Používá pouze potraviny té nejvyšší jakosti, které jsou od nejlepších místních i mezinárodních dodavatelů, a tím Vám zaručí tu nejvyšší kvalitu.

 

Partneři - Hodnocení 4.70/5 - Hodnotilo 186 uživatelů