GRADA Publishing

GRADA Publishing, a.s. si za dobu své existence od roku 1991 vybudovala pozici renomovaného nakladatelského domu a největšího tuzemského nakladatele odborné literatury. Ročně vydává téměř 400 novinek z více než 40 oborů a v celkem 152 edicích. Od roku 2015 společnost postupně expanduje do dalších oblastí. Jako první v tomto roce představila speciální značku COSMOPOLIS, která čtenářům přináší zahraniční i českou beletrii všech žánrů. Druhou v řadě uvádí značku pro dětskou knihu s názvem BAMBOOK. Ta představuje dětským čtenářům české i zahraniční autory a ilustrátory. Třetí značkou je ALFERIA, literatura poznání, a knihy z oblasti rozvoje osobnosti, harmonie duše a těla, a alternativního vědění. Pod svou mateřskou značkou GRADA samozřejmě i nadále přináší kvalitní odbornou literaturu ze všech odvětví a oblastí lidské činnosti.

Grada logo
London Institute

Přední jazyková škola London Institute se na výuku cizích jazyků, zejména pak angličtiny, zaměřuje již od roku 2001. Nabízí jazykové kurzy, které jsou rozděleny podle stupně vědomostí, intenzity a individuality od začátečníků po pokročilé. Výuku zajišťuje tým zkušených lektorů, většinou rodilých mluvčí z Velké Británie, Spojených států či z Kanady.  V rámci spolupráce s London Institute přinášíme pro studenty ESBM jazykové kurzy v zahraničí, které se svým obsahem zaměřují na tvorbu strategií, vyjednávání či obchodní terminologii.

london institute logo
Bookport

BOOKPORT je moderní online knihovna, která nabízí přístup k tisícům knih zcela bez omezení. Číst můžete doslova odkudkoliv, a to na všech zařízeních – počítači, mobilním telefonu, tabletu a také na e-inkové čtečce. Čtěte kteroukoliv knihu chcete, kdekoliv chcete a jakkoliv chcete. Všichni naši studenti mají přístup do knihovny Bookport zdarma po celou dobu studia!

Citace PRO

Citace PRO je intuitivní citační manažer, který usnadňuje citování. Služeb Citací PRO využívají tisíce uživatelů zejména z řad studentů největších univerzit a knihoven v České republice. Studenti ESBM mají zcela zdarma verzi Citace PRO Plus, která oproti základní verzi nabízí více než 8000 citačních stylů, umožňuje sdílení citací či stažení užitečných doplňků do MS Word a prohlížeče. Pomocí propojených účtů tak mohou spolupracovat s ostatními a naplno využívat funkcí intuitivního citačního manažeru.

Academic Bookshop MEGABOOKS CZ

Společnost MEGABOOKS CZ působí na českém trhu již více než 20 let a zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční cizojazyčné literatury. Jejich zákazníky jsou nejen sami čtenáři, ale také maloobchodní prodejny či velkoodběratelé. Dováží odborné publikace z mnoha oborů, učebnice jazykové výuky, metodické příručky, slovníky, společenskovědní literaturu i medicínské texty. Úzce spolupracují s více než 400 vydavateli, vědeckými institucemi z celého světa a dle požadavků našich zákazníků navazujeme nové kontakty. Snaží se splnit jakékoliv zadání svých zákazníků a zajistit pro ně tituly, jak v knižní formě, tak elektronické. Prodejna Academic Bookshop je specializovaná na prodej odborné literatury a rádi zde pro Vás zprostředkujeme dodání jakéhokoliv titulu.

Academic Bookshop logo
Mindtrix

Mindtrix je obchodní značka psycholožek a lektorek Radky Loja a Olgy Lošťákové. Zaměřují se na rozvoj osobnosti v oblasti emoční inteligence, komunikace, práce se stresem, mindfulness a většího využití mozku. Vedou kurzy a workshopy pro veřejnost, připravují firemní kurzy na míru a poskytují individuální koučink či psychologické poradenství. Pracují s podvědomím, využívají aktuální poznatky z psychologie a neurověd. Jejich kurzy a workshopy jsou založeny na prožitku a praktických cvičeních.

Mindtrix logo
Jobs 2030

Jobs 2030 s.r.o. se zaměřuje na poradenské služby v oblasti HR. Tým čítající konzultanty, kouče a lektory se věnuje otázkám budoucnosti práce a vývoje nových technologií. V rámci kariérního poradenství se specializují na tvorbu kariérních programů na míru, talent management a mnoho dalšího. Přichází s komplexním řešením, jak propojit koučinkový přístup s nejnovějšími poznatky neurovědy a moderními technologiemi.

Mediální dům Economia

Economia, a.s. je důležitým hráčem na poli online médií a digitalizace mediálního obsahu a významným vydavatelem ekonomického a odborného tisku.  Economia provozuje úspěšné zpravodajské servery IHNED.cz a Aktuálně.cz, webový projekt Aktuálně.TV a mnoho tematických internetových titulů. Zároveň vydává deník Hospodářské noviny, týdeníky Ekonom, Respekt, měsíčníky Moderní řízení, Právní rádce a další odborné časopisy. Tituly mediálního domu Economia se vyznačují vysokou kvalitou žurnalistiky, profesionálním zpracováním, exkluzivními zprávami a fundovanými analýzami.

Economia logo

Česká a slovenská jednička v online vzdělávání Online jazyky vás naučí cizí jazyky snadněji, zábavněji a odkudkoliv. Můžete si vybrat z více než 100 online jazykových kurzů a 6 světových jazyků – angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a ruštiny. V nabídce naleznete kurzy obecně jazykové, slovíčkové, profesní i pro děti. Tým tvoří profesionální lektoři, metodici a jazykoví nadšenci a kurzy vystavěli na metodickém přístupu, motivačních videích a interaktivních prvcích, které vás u studia spolehlivě udrží. Výuce jazyků se věnují přes 20 let a zkušenosti předávají i v dalších online jazykových projektech. V konverzačních klubech se zbavíte strachu z mluvení v angličtině. Onlajnovka je jazykovka tak, jak ji znáte, jen vše probíhá online. V Jazycích od píky se naučíte základní principy, jak se efektivně učit cizí jazyky. A na SoGoodLanguages najdete nejlépe vysvětlenou anglickou gramatiku.

Language Help

Language Help, s.r.o. nabízí komplexní jazykové kurzy pro firmy a dospělé na míru. Tým zkušených lektorů čítá přes 80 odborníků, rodilých mluvčí i českých lektorů. Klienti si mohou vybrat z výuky 25 jazyků, různých úrovní kurzů či zaměření seminářů podle pracovní pozice. Benefitem je výuka v místě agentury či u klienta ve firmě nebo doma, dále skype výuka. Jazyková agentura nabízí i přípravné kurzy na mezinárodní zkoušky v základních světových jazycích, jazykové audity či profesionální překlady a tlumočení. Provozní doba agentury Language Help je sedm dní v týdnu.

Language help logo
Malé Centrum

Akademické knihkupectví a vydavatelství Malé Centrum se specializuje na dovoz a prodej zahraniční i tuzemské odborné literatury. Spolupracuje s více než tři sta renomovanými odbornými vydavatelstvími z celého světa, především z Velké Británie, USA, Německa, Rakouska, Belgie, Holandska, Švýcarska, Francie a Španělska a s většinou odborných vydavatelství ze Slovenska a z Čech. Knižní tituly zajišťují i na základě individuálních objednávek.

Malé centrum logo
Copy General

Copy General je hlavní poskytovatel reprografických, tiskových a kopírovacích služeb ve střední a východní Evropě. Zákazníkům poskytuje maximální uživatelský komfort spolu s vysokou přidanou hodnotou. Pobočky má po celé České republice a kromě tiskových a kopírovacích služeb pro soukromou a firemní klientelu nabízí outsourcingové a poradenské služby pro velké firmy, zajišťuje tisk a distribuci materiálů pro konference či kompletní reprografické služby pro stavebnictví.

Copy general logo
CIKR

Advokátní kancelář CIKR poskytuje právní služby v oblasti rodinného, pracovního, medicínského, sportovního, insolvenčního, trestního či dědického práva. Díky více než desetileté praxi vám advokáti zajistí právní služby na té nejvyšší úrovni, proklientský přístup je samozřejmostí. Advokáti se maximálně přizpůsobí časovým potřebám klienta i mimo rámec běžné pracovní doby, pomohou se sepisováním smluv, zastoupí vás ve správním řízení a mnoho dalšího. Zájmem kanceláře CIKR je budovat dlouhodobé klientské vztahy založené na důvěře, diskrétnosti, odborných znalostech a empatii.

Cikr logo
Lepší známky

Agentura Lepší známky, s.r.o. nabízí odborné vzdělávací kurzy pro dospělé i děti na míru, dále jazykové kurzy a doučování školních předmětů. Dle přání klienta může výuka probíhat v učebnách agentury, nebo ve firmě/doma. Součástí nabídky je znalostní testování studentů dle věku a předmětu, navazující vzdělávací programy, strategické plánování vzdělávání podle individuálních potřeb studenta a odborná pomoc při výběru střední školy podle znalostí a talentu studenta. Agentura Lepší známky vykazuje 96% úspěšnost v přípravných kurzech na gymnázium, střední školy a maturity.

agentura lepší známky logo
Study.cz

Portál Study.cz provozuje společnost ASIANA. ASIANA spol. s r. o. byla založena v roce 1993 a jako první v ČR zajišťovala jazykové pobyty a studium v zahraničí. Přes dvacet let na trhu znamená neocenitelné zkušenosti s poradenskou činností, výběrem škol i samotným odbavováním klientů, kteří se rozhodli investovat do budoucnosti formou vzdělávání.

Study logo
iQ Business

Společnost iQ Business, s.r.o. nabízí strategické firemní poradenství, které se zaměřuje na krizový management ve firmách. V časově ohraničených projektech jsou řešeny konkrétní problémy firem, je hledána cesta nápravy a nastavení stabilních firemních procesů, které vedou k nově získané prosperitě a optimalizaci. Jde o hledání rezerv a slabých stránek a budování strategických podnikových cílů. Společnost dále nabízí pomoc při rozvoji potenciálu u méně zkušených manažerů pomocí mentoringu, koučinku a dalších metod.

Benefit Plus

Společnost Benefit Plus se od roku 2003 zabývá oblastí zaměstnaneckých benefitů. Dnes jako nejpoužívanější systém on-line benefitů v České republice a na Slovensku spravují benefitové aplikace ve více než 500 společnostech a ESBM je jedna z nich.

Jooble

Jooble je pracovní portál, který byl vytvořen za jediným účelem – pomoct vám najít vysněnou práci. Na webu naleznete všechny nabídky volných pracovních míst v České republice. Jooble je největším pracovním portálem v České republiky a světovou jedničkou ve vyhledávání pracovních míst, který využívá speciální vyhledávací algoritmus. Stejně jako jiné vyhledávací systémy neuchovává veškeré údaje ve vlastní databázi, ale umí je pouze dohledat, a dělá to lépe, než kdokoliv jiný. Pokud hledáte práci vysokoškolského učitele, podívejte se na portál Jooble.

GAP

Světoznámá oděvní firma GAP dnes s více než 3.400 prodejnami po celém světě patří mezi ikony módního stylu. Firmu založil Don Fisher v roce 1969 v San Franciscu s cílem nabídnout praktický, módní a vysoce kvalitní šatník pro ženy, muže i děti.

Under Armour

Módní značku Under Armour založil v americkém Baltimoru v roce 1996 kapitán fotbalového týmu Kevin Plank, který údajně začal vyrábět první kousky ve sklepu své babičky, když mu bylo jen 24 let. Se svými sportovními zkušenostmi se snažil najít cestu k funkčnímu oblečení, které udrží sportovce v tělesné teplotě a suchu. Dnes je značka známá po celém světě a dodává oficiální dresy pro americký fotbal, fotbal a basketbal.

Celio

Celio je společnost, která se specializuje na pánskou módu. Za 30 let své existence se značka stala lídrem pánské módy ve Francii a zároveň důležitým hráčem na mezinárodním trhu. Značka je dnes zastoupena v 60 zemích a provozuje více než 1100 obchodů. V České republice má unikátní postavení, jsou jediná značka střední cenové relace, která se věnuje pouze rychle rostoucímu segmentu pánské módy. Zákazník si vybere od spodního prádla, přes sportovní volnočasové oblečení až po business obleky.

Spokojení zdravotníci

Spokojení zdravotníci, nezisková organizace s cílem zlepšit lidskou stránku zdravotnictví. Organizace se zaměřuje na zvýšení vzdělanosti zdravotníků v oblastech soft skills. Kdo pracuje s lidmi, neobejde se bez osobního rozvoje, leadershipu, komunikace ani spolupráce. Věříme myšlence, že na spokojenosti zdravotníků záleží. Spokojený zdravotník znamená spokojený pacient. Pracujeme na zavedení kvalitní firemní kultury do zdravotnictví, s podporou zdravotníků jako toho nejcennějšího kapitálu, která zdravotnická zařízení mají. Spokojený zdravotník neodchází, snižuje fluktuaci a stabilizuje personální situaci. Ze spokojených zdravotníků ve výsledků profitujeme úplně všichni. Medicína není jen odbornost, má i svoji lidskou stránku, na kterou se nesmí zapomínat!

Benefity.cz

BENEFITY a. s. působí na trhu v České republice od roku 2003 a od roku 2012 prostřednictvím své dceřiné společnosti BENEFITY s. r. o. také na Slovensku. Zprostředkovává zaměstnavatelům poskytování flexibilních volitelných benefitů pro jejich zaměstnance. V roce 2004 přivedla společnost na trh novou a jedinečnou softwarovou aplikaci, umožňující zaměstnavatelům efektivní, kvalitní a moderní poskytování zaměstnaneckých výhod svým zaměstnancům. Firemní benefity zaměstnanci čerpají z bohaté nabídky prověřené dodavatelské sítě.

Golf Club Praha

Golf Club Praha je jedním z nejstarších českých golfových klubů. Byl založen v roce 1926. Historie klubu je spojena s pražskými částmi Motolem a Klánovicemi. Původní hřiště se nacházelo v lokalitě dnešní nemocnice Na Homolce, to současné se rozkládá na protějším kopci, kde bylo vybudováno počátkem 70. let dobrovolníky z řad členů klubu. A právě členové klubu jsou těmi, kteří vytvářejí klubovou atmosféru, která je v poslední době na českých hřištích tak vzácná. Pro členy pořádají několikrát do roka oblíbená meziklubová utkání, ve kterých jde nejen o prestiž, ale hlavně o zábavu, kterou si každý z nás jistě nejlépe užije v okruhu svých blízkých přátel.

Pluxee

Společnost Pluxee (dříve Sodexo) je lídrem zaměstnaneckých benefitů. Poskytuje digitální benefity pro stravování i volný čas, které dělají radost více než milionu lidem. Díky partnerství se společností Pluxee je možné financovat studium prostřednictvím Flexi Pass CARD nebo Multi Pass CARD.

Pluxee_logo partnera