Posuňte profesní kariéru a zvyšte svou hodnotu na trhu práce!

Studium na úrovni Masters of Business Administration (MBA) představuje profesní vzdělání, které se zaměřuje na praktické dovednosti v oblasti managementu. Studium je určeno pro střední a vyšší management, ředitele firem, podnikatele, vedoucí pracovníky a pro všechny, kteří si chtějí rozšířit dosavadní dovednosti.

Pro všechny zájemce z Českých Budějovic a jihu Čech je vhodnou volbou prestižní vzdělávací instituce European School of Business & Management SE (ESBM), která nabízí 25 specializací MBA.

Výuka probíhá v českém jazyce, celé studium trvá 1 rok. Časová flexibilita studia umožňuje uzpůsobení vlastním možnostem a preferencím. Forma manažerského vzdělání kombinuje moderní online studium s prezenční výukou (interaktivní semináře). Termíny seminářů si studenti volí dle vlastních časových možností a probíhají pouze 4x v moderních prostorách v centru Prahy, a to vždy o víkendu (sobota).

Samotný průběh studia podporuje e-learningový systém, který disponuje veškerými studijními materiály, harmonogramy a potřebnými informacemi. Každý student má k dispozici více než 1.000.000 online odborných titulů.

Samotné studium MBA je možné zahájit kdykoliv v průběhu celého roku. Není tak nutné čekat na zahájení studijních programů či řešit problematiku s otevřením požadovaného výukového programu.

Absolvováním studia MBA získáváte výhodu na trhu práce a možnost kariérního posunu.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 14. 7. 2024.

89.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Semináře zaměřené na praxi

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 25 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 89.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 14. 7. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.