European School of Business & Management SE (ESBM) nabízí všem zájemcům z Opavy kombinované studium zaměřující se na praktické schopnosti a dovednosti v managementu. Ať už jste vedoucí, podnikatel nebo ředitel firmy, studiem u nás zvýšíte jak své znalosti, tak svou hodnotu na trhu práce.

Prvním krokem ke studiu je zvolit si vhodnou specializaci. V programu MBA nabízíme celkem 25 specializací. Standardní délka studia činí 1 rok a díky časové flexibilitě má student možnost vše přizpůsobit svým možnostem či preferencím.

Studium je plánováno tak, aby vyhovovalo i těm studentům, kteří jsou velmi pracovně vytíženi. Je to kombinace moderní online formy studia, díky které lze studovat odkudkoliv, a prezenční výuky, která probíhá formou interaktivních seminářů v Praze (pouze 4x za celé studium). Účast na těchto výukových dnech si studenti rezervují sami z bohaté nabídky. Zahájit studium lze kdykoliv v průběhu roku.

Studenti mají nepřetržitě k dispozici e-learningovou platformu, která obsahuje veškeré studijní materiály, harmonogramy a další potřebné informace. Studentům je také zřízena registrace do online knihovny, v které naleznou přes 1.000.000 odborných knih.

Absolventi MBA programů získávají výhodu na trhu práce a zvyšují tak možnost kariérního postupu.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 28. 4. 2024.

84.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 84.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 28. 4. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.