Knihovna

Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

Knihovna Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

Studenti European School of Business & Management mají po celou dobu svého studia zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům, ze kterých mohou čerpat při psaní seminárních prací, případových studií a práce závěrečné. Část odborné povinné literatury si mohou studenti vypůjčit v "klasické" knihovně, kterou ESBM disponuje, nebo prostřednictvím online knihovny.

Online knihovna

Jako bonus ke studiu získávají studenti bezplatný přístup do online knihovny. V nabídce naleznou více jak 1.000.000 titulů z několika knižních portálů. Publikace jsou v češtině a několika dalších jazycích. Knihovna je zpřístupněna studentům ESBM, bez ohledu na obor nebo program manažerského studia MBA, DBA, BBA či LLM. 

Online knihovna jako bonus ke studiu

Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Studenti se mohou těšit na populárně naučnou literaturu, odborné články či vědecké výzkumy

Klasická knihovna

Naši studenti si mohou samozřejmě vypůjčit odbornou literaturu i tradičním způsobem. Seznam konkrétních knih a výpůjční řád je každému studentovi k dispozici ve studentské sekci (intranetu).

Knihovna - Hodnocení 4.90/5 - Hodnotilo 164 uživatelů