Knihovna

Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

Knihovna Kvalitní studium MBA, DBA, BBA & LLM

Studenti European School of Business & Management mají po celou dobu svého studia zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům, ze kterých mohou čerpat při psaní seminárních prací, případových studií a práce závěrečné. Část odborné povinné literatury si mohou studenti vypůjčit v "klasické" knihovně, kterou ESBM disponuje, nebo online, prostřednictvím knihovny BOOKPORT.

Online knihovna BOOKPORT

Jako bonus ke studiu získávají studenti bezplatný přístup do online knihovny BOOKPORT. V nabídce naleznou více jak 5 200 titulů, které jsou v českém jazyce a stále přibývají další. Knihovna je zpřístupněna studentům ESBM, bez ohledu na obor nebo program manažerského studia MBA, DBA či LLM. 

Online knihovna BOOKPORT jako bonus ke studiu

Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Kromě odborné literatury se studenti mohou těšit i na populárně naučnou literaturu, či světové novinky a bestsellery. Číst je možné jak na počítači, tak na tabletu či mobilním telefonu.

BOOKPORT poskytuje i mnoho zajímavých funkcí, jako například automatickou synchronizaci čtení skrz zařízení, pokročilé hledání knih napříč celou databází, vkládání a sdílení poznámek, vyznačování v textu a mnoho dalšího.

K online knihovně si lze nyní stáhnout i bezplatnou aplikaci, díky níž je možný přístup ke knihám i bez připojení k internetu

Více informací o BOOKPORTu »

Klasická knihovna

Naši studenti si mohou samozřejmě vypůjčit odbornou literaturu i tradičním způsobem. Seznam konkrétních knih a výpůjční řád je každému studentovi k dispozici ve studentské sekci (intranetu).

Knihovna - Hodnocení 4.90/5 - Hodnotilo 164 uživatelů