Knihovna na ESBM

Studenti European School of Business & Management mají zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům, ze kterých mohou čerpat po celou dobu studia, při psaní seminárních prací, případových studií a práce závěrečné. Část odborné povinné literatury si mohou studenti vypůjčit v klasické knihovně, kterou ESBM disponuje, nebo prostřednictvím online knihovny.


Online knihovna

Jako bonus ke studiu získávají studenti bezplatný přístup do online knihovny. V nabídce naleznou více než 1.000.000 titulů z několika knižních portálů. Publikace jsou k dispozici nejen v češtině, ale i v angličtině a několika dalších jazycích. Knihovna je zpřístupněna všem studentům ESBM bez ohledu na program nebo specializaci manažerského studia MBA, DBA, BBA, LLM či MSc.

Rychlý přístup k odborným titulům a uživatelsky přívětivé prostředí online knihovny usnadní celé studium. Studenti se mohou těšit na populárně naučnou literaturu, odborné články či vědecké studie a výzkumy.


Klasická knihovna

Naši studenti si mohou samozřejmě vypůjčit odbornou literaturu i tradičním způsobem. Seznam konkrétních knih a výpůjční řád je každému studentovi k dispozici přímo ve studentské sekci. Knihovna poskytuje základní podklady pro studium a množství titulů které nabízí, je neustále rozšiřováno na základě potřeb a požadavků studentů.


Citace PRO

Citace PRO je intuitivní citační manažer, který studentům usnadňuje citování. Služeb Citací PRO využívají tisíce uživatelů zejména z řad studentů největších univerzit a knihoven. Studenti ESBM mají zcela zdarma verzi Citace PRO Plus, která oproti základní verzi nabízí více než 8000 citačních stylů, umožňuje sdílení citací či stažení užitečných doplňků do MS Word a prohlížeče. Pomocí propojených účtů tak mohou spolupracovat s ostatními a naplno využívat funkcí intuitivního citačního manažeru.