Jste z Brna a hledáte kvalitní studium Master of Business Administration (MBA)? Právě pro vás je vhodnou volbou European School of Business & Management SE (ESBM) poskytující moderní studium MBA.

Výuka na ESBM probíhá online formou v kombinaci s interaktivními workshopy (4x za studium v Praze, vždy v sobotu), díky čemuž mohou studovat i ti nejvytíženější manažeři, ředitelé či podnikatelé, kteří nemají časovou kapacitu pravidelně docházet na výuku.

Uchazeči o studium si mohou vybírat z 25 MBA specializací. Díky modernímu e- learningovému systému je možné studovat kdykoliv a odkudkoliv. Studium online formou poskytuje značnou časovou flexibilitu a možnost studovat z pohodlí domova nebo kanceláře. Studenti mají k dispozici harmonogram a program výuky, studijní materiály, podklady pro seminární práce, podporu lektorského týmu a další výhody, včetně profesionálního přístupu a zázemí.

Výuka MBA programů na ESBM trvá 1 rok a probíhá v českém jazyce. Studium je možné zahájit kdykoli v průběhu roku a díky e-learningu začít studovat okamžitě. Studium je tak časově velmi flexibilní. Termíny výuky si studenti navíc volí libovolně, dle časových možností a preferencí.

Lektorský tým ESBM je sestaven z profesionálních lektorů, kteří mají mnohaleté zkušenosti přímo z praxe. Studenti tak mají jistotu, že se jim v každém modulu bude věnovat specialista na danou problematiku. Přidanou hodnotou je možnost studentů s lektory konzultovat vlastní témata a firemní záležitosti, čímž dochází k efektivnímu propojení firemní poznatků a praktických výstupů.

Úspěšný absolvent MBA vysílá znamení  – mám zájem se nadále odborně vzdělávat, profesně a osobnostně se rozvíjet. Titul MBA je možnost, jak se odlišit a otevřít si nové možnosti pro svůj profesní a osobnostní rozvoj.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 26. 5. 2024.

89.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 89.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 26. 5. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.