O ESBM

Master of Business Administration (MBA)

O ESBM Master of Business Administration (MBA)

European School of Business & Management SE je škola mezinárodního působení, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA a LLM. Institut vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému. Oxfordský model studia je oproti kontinentálnímu modelu zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností studenta a jejich demonstraci v reálném životě a praxi. Studenti si tak blíže osvojí různé studijní, komunikační a praktické dovednosti, které mohou využít při budování své osobní i profesní dráhy.

Zajímavým aspektem nabídky ESBM je především obsahová skladba výuky, která spojuje moderní vyučovaná témata s možností sestavit si studijní program z předmětů dle vlastního výběru. Díky tomu mají studenti možnost sestavit si výukový program z nabízených předmětů tak, aby vyhovoval veškerým požadavkům na obor studia a byl v souladu s vykonávanou profesí, popřípadě osobními zájmy studenta. V zahraničí získává tento model výuky na oblíbenosti, neboť si studenti mohou nakombinovat výuku dle vlastního přání a získat tak vědomosti nejen z jednoho hlavního studijního oboru, ale i dalších oblastí.

Výuka na ESBM probíhá převážně online, díky čemuž mohou studovat i ti nejvytíženější manažeři a ředitelé firem, kteří nemají čas pravidelně docházet na výuku.

Díky studiu MBADBA či studiu LLM na ESBM získají studenti ty nejdůležitější informace a dovednosti z různých studijních odvětví a oborů, které následně mohou skvěle aplikovat do jejich každodenního života i praxe.

ESBM nabízí svým studentům mnohé možnosti konzultace otázek a záležitostí z praxe s vysoce profesionálním týmem lektorů jakoukoliv požadovanou formou – online, telefonicky či osobně. Kdykoliv se tak studenti mohou obrátit na zkušeného odborníka, který jim bude plně k dispozici.

Další výhodou studia na ESBM je možnost zahájení výuky kdykoliv během celého roku. Není tak potřeba čekat na zahájení studijních programů či řešit problematiku s otevřením požadovaného výukového programu. Na ESBM máte jistotu otevření každého studijního programu MBA, DBA či LLM nehledě na počet uchazečů.
 

Více informací o ESBM

Proč studovat právě na ESBM
Informace o studiu MBA
 Informace o studiu LLM
 Informace o studiu DBA
 Fotogalerie
 Kontakt

O ESBM - Hodnocení 4.95/5 - Hodnotilo 169 uživatelů