Firemní vzdělávání hodnotilo 246 zaměstnanců.
Hodnocení: 4,96 / 5

ESBM se nad rámec postgraduálních vzdělávacích programů MBA, DBA, BBA, LLM a MSc věnuje také komplexnímu firemnímu vzdělávání, školení a kurzům v mnoha oblastech.

Na vzdělávání zaměstnanců je kladen stále větší důraz. Je nezbytné pro každou společnost, která chce být nejen perspektivní a konkurenceschopná, ale současně potřebuje disponovat motivovanými a kompetentními zaměstnanci, kteří ji k těmto cílům dopomohou.

Na vaše přání jsme schopni zajistit téměř jakékoli školení, kurzy, semináře či workshopy přesně podle vašich potřeb a preferencí. Pomůžeme vám s nastavením koncepce vzdělávání ve vaší firmě, dokážeme sestavit kompetenční model a efektivně s ním pracovat. Vzděláváme interaktivně, účinně a s osobním přístupem.

Lektorský tým, sestavený ze špičkových profesionálů s mnohaletými zkušenostmi, předává své bohaté zkušenosti z praxe a obsah vzdělávání jednotliví odborníci demonstrují přímo na reálných a konkrétních příkladech.

Vzdělávání realizujeme prezenční formou v našich moderních a plně vybavených školících prostorách anebo přímo v prostorách společnosti. Nabízíme také online formu vzdělávání přes moderní platformu Zoom.

S firemním vzděláváním máme letité zkušenosti a našimi kurzy prošly stovky zaměstnanců mnoha významných firem na českém i slovenském trhu.

Pro konzultaci či nezávaznou nabídku ušitou na míru vašim požadavkům nás neváhejte kontaktovat!


Nejžádanější témata firemního vzdělávání, která aktuálně realizujeme:

– Využití osobnostní typologie v praxi

– Krizový management a řízení změn

– Emoční leadership

– Strategické myšlení

– Priority & Time management

– Kreativní myšlení a trénink paměti

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Těšíme se na spolupráci!

Vyplňte prosím povinné pole.
Vyplňte prosím povinné pole.
Zadejte prosím platný formát.
Vyplňte prosím povinné pole.
Vyplňte prosím povinné pole.