Firemní vzdělávání hodnotilo 246 zaměstnanců.
Hodnocení: 4,96 / 5

ESBM se nad rámec postgraduálních vzdělávacích programů MBA, BBA, DBA, LLM a MSc věnuje také komplexnímu firemnímu vzdělávání, školení a kurzům v mnoha oblastech.

Na vzdělávání zaměstnanců je kladen stále větší důraz. Je nezbytné pro každou společnost, která chce být nejen perspektivní a konkurenceschopná, ale současně potřebuje disponovat motivovanými a kompetentními zaměstnanci, kteří ji k těmto cílům dopomohou.

Na vaše přání jsme schopni zajistit téměř jakékoli školení, kurzy, semináře či workshopy přesně podle vašich potřeb a preferencí. Pomůžeme vám s nastavením koncepce vzdělávání ve vaší firmě, dokážeme sestavit kompetenční model a efektivně s ním pracovat. Vzděláváme interaktivně, účinně a s osobním přístupem.

Lektorský tým, sestavený ze špičkových profesionálů s mnohaletými zkušenostmi, předává své bohaté zkušenosti z praxe a obsah vzdělávání jednotliví odborníci demonstrují přímo na reálných a konkrétních příkladech.

Vzdělávání realizujeme prezenční formou v našich moderních a plně vybavených školících prostorách anebo přímo v prostorách společnosti. Nabízíme také online formu vzdělávání přes moderní platformu Zoom.

S firemním vzděláváním máme letité zkušenosti a našimi kurzy prošly stovky zaměstnanců mnoha významných firem na českém i slovenském trhu.

Pro konzultaci či nezávaznou nabídku ušitou na míru vašim požadavkům nás neváhejte kontaktovat!


Nejžádanější témata firemního vzdělávání, která aktuálně realizujeme:

– Využití osobnostní typologie v praxi

– Krizový management a řízení změn

– Emoční leadership

– Strategické myšlení

– Priority & Time management

– Kreativní myšlení a trénink paměti

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Těšíme se na spolupráci!