Co Vám přinese studium na ESBM

1. Moderní způsob vzdělávání

ESBM pro zkvalitnění výuky programů MBA využívá kombinaci online studia s interaktivními workshopy. Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému. Podporuje samostatné uvažování studentů, vyhledávání informací a logickou argumentaci, které staví nad teoretické znalosti. Jako student si tak blíže osvojíte různé studijní, komunikační a praktické dovednosti, které využijete při budování své profesní i osobní dráhy.

Logo ASIC
2. Studium s mezinárodní akreditací

ESBM je akreditována prestižními zahraničními asociacemi, které dohlíží na kvalitu vzdělání, lektorů, výuky a celé instituce. Díky akreditacím škola deklaruje progres a zlepšení v rámci celého vzdělávacího procesu. ESBM byla nejednou oceněna renomovanými mezinárodními instituty za kvalitu celé školy a manažerských programů.

3. Nové znalosti a dovednosti

Studium MBA na European School of Business & Management vám nabídne nové možnosti a posune vás kupředu. Poznáte nejen mnoho zajímavých lidí, ale získáte cenné znalosti a informace, které v běžné literatuře nenajdete. Po absolvování ročního studia zaměřeného na praxi využijete nabyté zkušenosti nejen ve své práci, ale i osobním životě.

4. Profesní rozvoj

Studiem manažerského programu na European School of Business & Management se naučíte otevřít svou mysl novým informacím a nápadům, což Vám umožní nahlížet na profesní problémy ve zcela novém světle. Zvýšíte si svou profesní kvalifikaci a naučíte se řešit problémy efektivním a konstruktivním způsobem v souladu s celkovým konceptem řízení dané korporace.

5. Lepší uplatnění

Absolvováním studia MBA vysíláte jednoznačné sdělení – máte zájem se dále profesně rozvíjet, pracovat na sobě, jste flexibilní a otevření novým informacím a možnostem. Současně disponujete praktickými znalostmi. Získáváte tak konkurenční výhodu oproti ostatním. Naši absolventi nově nabyté znalosti a praktické manažerské zkušenosti úspěšně využívají v prestižních tuzemských i nadnárodních společnostech.

6. Konkurenceschopnost

Nároky se v pracovním životě neustále zvyšují. Nejen ředitelé, ale také manažeři se dnes musí neustále vzdělávat, aby si udrželi svou konkurenceschopnost. K tomu jim pomáhá profesní rozvoj a zvýšení kvalifikace. Studium MBA je správný nástroj pro udržení si profesního povědomí a aktualizaci svých zkušeností.

7. Získání nových kontaktů

V rámci studia MBA se setkáte s mnoha zajímavými lidmi z řad lektorů nebo spolužáků. Máte tak možnost diskutovat své manažerské problémy a zkušenosti či si vyměňovat cenné a praktické rady. Získáte tak nejen nové obchodní kontakty, ale také mnoho nových přátel.

8. Zdokonalení vlastní firmy

Ve světě podnikání musíte být vždy lepší než konkurence. Řídit firmu bez potřebných manažerských znalostí a dovedností již v dnešní době není možné. Pokud daná korporace nemá nastaveny vnitřní procesy, stanoveny kompetence, pak se dříve nebo později dostaví problémy. Naučíme Vás, jak problémům předcházet, případně jak je co nejefektivněji vyřešit.

9. Prestižní titul

Po úspěšném zakončení studia MBA na ESBM získáte prestižní profesní titul MBA, který se uvádí za jménem. Taktéž obdržíte diplom o absolvování studia v českém a anglickém jazyce. Absolvováním studia na ESBM můžete získat také prestižní mezinárodní certifikát IES a ICI.

10. Členství v absolventském klubu

Všichni absolventi European School of Business & Management zůstávají po ukončení studia členy klubu a jsou pravidelně zváni na nejrůznější akce školy, jako jsou například přednášky se zajímavými osobnostmi, odborné konference či společenské akce.