Studium na zkoušku

Master of Business Administration (MBA)

Studium na zkoušku Master of Business Administration (MBA)

Zajímáte se o program MBA, ale nejste si jisti, zda je studium vhodné právě pro Vás? Využijte možnosti studia MBA na zkoušku.

Po dobu jednoho měsíce můžete na European School of Business & Management (ESBM) absolvovat v rámci základního bloku buď 2 studijní moduly (Management; Strategický management), nebo 3 moduly (Finanční řízení; Marketing a Public Relations; Řízení lidských zdrojů). Pokud se rozhodnete po uplynutí této lhůty ve studiu pokračovat, nic Vám nebrání k úspěšnému zakončení celého studia a získání titulu MBA.

V případě, že se rozhodnete z jakéhokoliv důvodu ve studiu MBA nepokračovat, je možné ho okamžitě po jednom měsíci ukončit bez dalších závazků a plateb. Pokud splníte podmínky studia na zkoušku, bude Vám za absolvované výukové moduly vystaven mezinárodní certifikát v českém a anglickém jazyce. Budete-li mít zájem ve studiu pokračovat, studijní moduly Vám budou uznány v rámci celého programu MBA.

Pro studium MBA na zkoušku je třeba splňovat podmínky pro přijetí ke studiu na ESBM, tj. ukončené vysokoškolské vzdělání alespoň na bakalářském stupni, popřípadě ukončené profesní vzdělání v programu BBA, anebo prokazatelně doložená praxe v řídicí či manažerské pozici.

Poplatek za studium na zkoušku poskytujeme za zvýhodněnou cenu a činí 9.500 Kč (373 €) bez DPH. V případě dalšího pokračování ve studiu MBA bude uhrazený poplatek odečten z celkové ceny studia

Poplatek za studium MBA na zkoušku zahrnuje:

  • účast na prezenčních seminářích 2 (3) studijních modulů,
  • občerstvení na prezenčních seminářích (oběd + coffee break),
  • přístup do intranetu se studijními materiály a platformou pro komunikaci s lektory,
  • individuální setkání a konzultace s lektory,
  • služby studijního oddělení, individuální konzultace se studijní koordinátorkou,
  • vyhotovení certifikátu.

Online přihláška ke studiu na zkoušku      Brožura

Nejbližší výuka se bude konat v sobotu 24. 10. 2020. Pro bližší informace o studiu MBA na zkoušku neváhejte kontaktovat naše studijní koordinátory.

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení*
E-mail*
Telefon*
Studium na zkoušku - Hodnocení 4.76/5 - Hodnotilo 194 uživatelů