Nabízíme prestižní studium MBA, DBA, BBA, LLM a MSc s mezinárodní akreditací

Jsme držitelem prestižních mezinárodních akreditací od renomovaných zahraničních asociací, získali jsme několik ocenění za vysokou úroveň poskytovaného vzdělávání a jsme členem mnoha významných organizací zaměřujících se na podporu postgraduálního vzdělávání. Členství v těchto odborných institucích pomáhá působit na zvyšování kvality vzdělávání, na dodržování etických zásad a naplňování principů efektivního vzdělávání.

ASIC UK
Studujte kdykoliv a odkudkoliv

Specializace MBA, DBA, BBA, LLM či MSc je možné zahájit kdykoliv v průběhu celého roku dle vlastních preferencí. Není tak nutné čekat na zahájení studijních programů či řešit problematiku s otevřením požadovaného výukového programu. Díky online formě studia máte možnost studovat odkudkoliv a dle vlastních časových možností. Studium na ESBM je tedy přizpůsobeno i těm nejvytíženějším. Navíc studenty nezatěžujeme zbytečnými administrativními úkony, kvůli kterým by museli dojíždět do sídla školy.

Vzdělávejte se online v kombinaci s prezenčními semináři

Výuka probíhá online formou v kombinaci s interaktivními semináři. Po přihlášení ke studiu získáte přístup do e-learningového systému, neboli studentské sekce. Prezenční část studia MBA probíhá vždy o víkendu a tvoří ji 4 celodenní semináře. Máte na výběr z několika termínů.

Nejbližší termín výuky MBA ZÁKLADNÍHO BLOKU je 8. 6. 2024.

Do této doby může student absolvovat například moduly ze specializace nebo moduly z volitelného bloku.

Komplexní studie o přínosu studia na ESBM

Růst příjmu a obratu absolventů naší školy ESBM
Zpracovala nezávislá agentura MEDIAN, s. r. o.
97 %
Absolventů je přesvědčeno, že se jim investice do studia MBA na ESBM vyplatila.
93 %
Absolventů potvrdilo, že během studia rozšířili své podnikání a navýšili obrat.
87 %
Absolventů si díky studiu zlepšilo svou pracovní pozici, nebo postavení ve firmě.
Přihlášku ke studiu si podáte ZDARMA

Za podání přihlášky neplatíte již žádný manipulační poplatek. Navíc máte možnost čerpat zajímavé slevy a bonusy na produkty a služby u našich partnerů.

Další bonusy ke studiu
Široká nabídka specializací

ESBM nabízí studium v manažerských programech MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Díky široké nabídce specializací každého programu se budete vzdělávat dle svého zájmu, oboru a preferencí.

Specializace MBA Specializace DBA Specializace BBA Specializace LLM Specializace MSc
Proklientský přístup je pro nás samozřejmostí

Profesionální a individuální přístup ke každému studentovi je pro nás samozřejmostí. Naše studijní oddělení Vám poskytne veškeré informace před zahájením studia. Neváhejte nás oslovit s jakýmkoli dotazem anebo si rovnou sjednejte schůzku. Studijní oddělení, lektoři i celý tým ESBM vychází požadavkům studentů vstříc a snažíme se zajistit Vaši maximální spokojenost.

Studium MBA Studium DBA Studium BBA Studium LLM Studium MSc
Studium je postaveno na Oxfordském vzdělávacím modelu

Vycházíme z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému. Oxfordský model studia je oproti kontinentálnímu modelu zaměřen převážně na rozvoj schopností a dovedností studenta a jejich demonstraci na reálných příkladech z praxe. Tento systém potlačuje formu učení se zpaměti.

Více o unikátním systému ESBM
Zvýhodněné školné a možnost splátek

Pravidelně pro Vás chystáme speciální časově omezené nabídky. Školné si navíc můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny studia.

Školné MBA Školné DBA Školné BBA Školné LLM Školné MSc
Spolupracujeme se špičkovým lektorským týmem

Náš lektorský tým je sestaven z profesionálů v daném oboru. Lektoři mimo svoji lektorskou činnost často působí na předních manažerských postech nebo u konzultačních společností a jsou tak schopni studentům předat své praktické zkušenosti z byznysu.

Seznamte se s našimi lektory
Unikátní studentská sekce

E-learningový systém, neboli studentská sekce, je unikátní profesionální vzdělávací platforma, kterou jsme vyvinuli speciálně pro studenty ESBM. Studentská sekce díky své jednoduchosti, intuitivnímu ovládání, mimořádné praktičnosti a spolehlivosti, usnadňuje samotné vzdělávání a zajišťuje bezproblémový průběh celého studia.

Studentská sekce
Přístup k odborné literatuře zdarma

Po celou dobu svého studia máte zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům. Část odborné povinné literatury si můžete vypůjčit v knihovně na studijním oddělení, nebo využít online knihovnu, která čítá více než 1.000.000 titulů.

Knihovna
Navštěvujte odborné workshopy zdarma

ESBM pro své studenty a absolventy pravidelně pořádá odborné workshopy na zajímavá témata z různých oblastí. Workshopy vedou odborníci a profesionální lektoři, kteří interaktivní formou předávají své zkušenosti z praxe.

Odborné workshopy
Studium MBA na zkoušku

Zajímáte se o program MBA, ale nejste si jisti, zda je studium vhodné právě pro Vás? Využijte nezávazné možnosti studia MBA na zkoušku. Absolvováním studia na zkoušku si vše vyzkoušíte a následně se sami rozhodnete, zda budete ve studiu pokračovat či nikoli.

Více informací o studiu na zkoušku
Podívejte se na reference absolventů

Po skončení studia MBA, DBA, BBA, LLM či MSc neztrácíte kontakt se školou a lektory. Všichni absolventi ESBM jsou pravidelně zváni na nejrůznější akce, jako jsou odborné přednášky se zajímavými osobnostmi, networkingová setkání, odborné konference, společenské celovečerní akce atd.

Reference absolventů Reference firem
Jako absolvent ESBM se výborně uplatníte

Naši absolventi nacházejí uplatnění na vrcholových manažerských postech. Nově nabyté znalosti a praktické zkušenosti získané v rámci studia MBA, DBA, BBA, LLM či MSc úspěšně využívají v prestižních tuzemských a zahraničních firmách.

Titul mba Titul dba Titul bba Titul LLM Titul MSc.
Získáte členství v absolventském klubu

Po skončení studia MBA, DBA, BBA, LLM či MSc neztrácíte kontakt se školou a lektory. Všichni absolventi ESBM jsou pravidelně zváni na nejrůznější akce, jako jsou odborné přednášky se zajímavými osobnostmi, networkingová setkání, odborné konference, společenské celovečerní akce atd.

Absolventský klub
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 79.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 19. 5. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.