Získali jsme ocenění ASIC Premier Institution!

European School of Business & Management SE získala v lednu 2020 prestižní mezinárodní akreditaci od renomované britské akreditační autority Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC).

Naše vzdělávací instituce ESBM se může pyšnit nejvyšším možným statutem ASIC Premier Institution. Pro získání této akreditace bylo nutné deklarovat náročná kritéria vysoké kvality vzdělávací instituce i poskytovaných MBA, DBA, BBA, LLM a MSc programů a lektorského odborného týmu.

Akreditace od ASIC poskytuje zájemcům o studium záruku vysoké kvality a prestiže manažerského vzdělání na European School of Business & Management SE. Je signálem špičkové kvality celé instituce ESBM, a stejně tak nabízených manažerských programů. ASIC pomáhá uchazečům o studium učinit správnou volbu při výběru vzdělávacího institutu.

ASIC je britskou prestižní akreditační autoritou na poli vzdělávacích organizací a poskytovatelů distančního a online vzdělávání v rámci celého světa. ASIC je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a ve Velké Británii je uznána úřadem UK Visas and Immigration (UKVI). Dále je členem BQF (British Quality Foundation), ENQA (European Network for Quality Assurance) a institucionálním členem EDEN (European Distance and E-Learning Network).