Získali jsme ocenění ASIC Premier Institution!

European School of Business & Management SE získala v lednu 2020 prestižní mezinárodní akreditaci od renomované britské akreditační autority Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC).

V lednu 2024 jsme na ESBM tuto akreditaci úspěšně obhájili a byla nám prodloužena o další 4 roky, tedy do ledna 2028.

Naše vzdělávací instituce ESBM se může pyšnit nejvyšším možným statutem ASIC Premier Institution. Pro získání této akreditace bylo nutné deklarovat náročná kritéria vysoké kvality vzdělávací instituce i poskytovaných MBA, DBA, BBA, LLM a MSc programů a lektorského odborného týmu.

Akreditace od ASIC poskytuje zájemcům o studium záruku vysoké kvality a prestiže manažerského vzdělání na European School of Business & Management SE. Je signálem špičkové kvality celé instituce ESBM, a stejně tak nabízených manažerských programů. ASIC pomáhá uchazečům o studium učinit správnou volbu při výběru vzdělávacího institutu.

ASIC je britskou prestižní akreditační autoritou na poli vzdělávacích organizací a poskytovatelů distančního a online vzdělávání v rámci celého světa. ASIC je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a ve Velké Británii je uznána úřadem UK Visas and Immigration (UKVI). Dále je členem BQF (British Quality Foundation), ENQA (European Network for Quality Assurance) a institucionálním členem EDEN (European Distance and E-Learning Network).