Prestižní akreditace od ASIC

Prestižní akreditace od ASIC

European School of Business & Management získala v lednu 2020 prestižní mezinárodní akreditaci od renomované britské akreditační autority Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities (ASIC). Akreditace je signálem špičkové kvality celé instituce ESBM, stejně tak nabízených manažerských programů.

Naše vzdělávací instituce se může pyšnit nejvyšším možným statutem ASIC Premier Institution. Pro získání této akreditace jsme splnili náročná kritéria na vysokou kvalitu naší vzdělávací instituce i poskytovaných MBA, DBA a LLM programů a lektorského odborného týmu.

Akreditace od ASIC poskytuje zájemcům o studium záruku kvality manažerského vzdělání na European School of Business & Management.

ASIC je britskou prestižní akreditační autoritou na poli vzdělávacích organizací a poskytovatelů distančního a online vzdělávání v rámci celého světa. ASIC je členem CHEA International Quality Group (CIQG) v USA a ve Velké Británii je uznána úřadem UK Visas and Immigration (UKVI). Dále je členem BQF (British Quality Foundation), ENQA (European Network for Quality Assurance) a institucionálním členem EDEN (European Distance and E-Learning Network).

Mezinárodní akreditace pro ESBM od ASIC