Pokud se rozhodnete pro manažerské studium Master of Business Administration (MBA), nezáleží na tom, zda žijete v Ostravě nebo dalších regionech České republiky. Díky unikátní online formě studia propojené s odbornými workshopy (pouze 4x za celé studium), je studium MBA na European School of Business & Management SE (ESBM) vhodné pro zájemce odkudkoliv.

European School of Business & Management SE je škola mezinárodního působení, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Vybrat si můžete z 25 MBA specializací. Škola vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky. Obsah výuky se zaměřuje na schopnost vyvozovat logické a faktické souvislosti a naučit studenty analyticky uvažovat.

Výuka manažerských programů je časově flexibilní, probíhá v českém jazyce, trvá 1 rok a kombinuje e-learningový systém s interaktivními workshopy, které se konají 4x za celé studium – vždy v sobotu ve vzdělávacích prostorách v centru Prahy. Studium je možné zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky e-learningovému systému začít studovat ihned.

ESBM formuje prostřednictvím poskytování kvalitního vzdělání v programech MBA efektivnější a zodpovědné leadery, kteří díky své vizi a získaným manažerským znalostem budou schopni řešit každou výzvu, která před nimi vyvstane.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 21. 4. 2024.

79.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 79.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 21. 4. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.