Máte pocit, že vám v zaměstnání nebo byznyse schází praktické dovednosti, znalosti a inovace? Pak je pro vás ideální volba manažerského studia Master of Business Administration (MBA) v Praze na European School of Business & Management SE (ESBM).

Studium MBA na ESBM v Praze klade důraz na praktické dovednosti v oblasti aktuálních trendů moderního managementu. ESBM nabízí v současnosti 25 MBA specializací a díky moderní e-learningové platformě mohou pohodlně studovat i studenti mimopražští.

Výuka MBA programů je časově flexibilní, trvá jeden rok a probíhá online formou v kombinaci s interaktivní výukou – workshopy, které se konají 4 za celé studium – vždy v sobotu. Díky moderně propracované platformě mohou studenti studovat kdykoliv a odkudkoliv. Studentská sekce funguje jako moderní školní informační systém, obsahuje sylaby, studijní materiály, prezentace, harmonogram výuky, kontakty, formuláře ke stažení a veškeré další náležitosti potřebné ke studiu. V rámci studentské sekce si studenti navíc volí termíny seminářů, které jim vyhovují.

Studium MBA v Praze umožňuje získat ty nejdůležitější poznatky a dovednosti z různých studijních oborů. Cílem je schopnost vyvozovat logické a faktické souvislosti a naučit studenty analyticky uvažovat.  Nově nabyté zkušenosti studenti okamžitě aplikují do praxe i každodenního života.

Zvýhodněná cena MBA studia!
Pouze do 19. 5. 2024.

79.000 Kč bez DPH

Bonus
Platbu si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny.
Neváhejte
Myslete na svou budoucnost, teď je ten správný čas!

Výhody studia MBA

Studium MBA Vám přinese mnoho výhod, zde uvádíme hlavní z nich:
Na praxi zaměřené semináře

Studium je postaveno na tzv. Oxfordském modelu výuky, který efektivně propojuje teorii s praxí a rozvíjí schopnosti a dovednosti každého studenta.

E-learningový systém

Profesionální studentská sekce s veškerými výukovými materiály, informačními dokumenty a přístup do online knihovny s více jak milionem titulů.

Benefit časová flexibilita
Časová flexibilita

Studium lze zahájit kdykoliv v průběhu roku a díky modernímu e-learningovému systému studovat odkudkoliv dle vlastních časových možností.

Široký výběr MBA specializací

Studenti si volí specializaci dle svého zájmu a zaměření. Garantujeme otevření každého z 22 studijních programů nehledě na počet uchazečů.

Špičkový lektorský tým

Lektorský tým je sestaven z profesionálů, kteří mají různorodé zaměření a tím zajišťují odborné pokrytí jednotlivých MBA specializací.

Kombinace online studia a seminářů

Kombinace e-learningu a prezenčních seminářů umožňuje studovat i těm nejvytíženějším. Termíny seminářů si studenti volí ze široké nabídky dle vlastních časových možností.

Průběh studia MBA na ESBM

Výhodou studia na ESBM je možnost zahájit studium kdykoliv a uzpůsobit studium vlastním časovým možnostem.

Studium programu MBA trvá 1 rok a je rozděleno do tří bloků. Každý blok je dále rozdělen na jednotlivé moduly. Studium probíhá online formou v kombinaci s prezenční výukou (workshopy), která je seskupena do 4 výukových dnů.

Studium na zkoušku

Váháte, zda je studium MBA na ESBM vhodné i pro Vás? Přesvědčte se hned! Absolvujte 2 nebo 3 základní moduly. Pak se sami rozhodněte, zda pokračovat dál.

Pouze 9.500 Kč bez DPH

Neváhejte oslovit naše studijní oddělení

Objasníme vše, co Vás zajímá!

Navštivte nás osobně.

Rádi Vás uvítáme v prostorách školy a provedeme Vás celým studiem.

Kontaktujte nás
Napište nám.

Rádi zodpovíme Vaše dotazy ohledně studia.

Mám dotaz
Zvýhodněná cena MBA!

Studujte za akční cenu 79.000 Kč bez DPH 114.000 Kč.

Chci získat zvýhodněnou cenu
Platí pro přihlášky podané do 19. 5. 2024.
Platbu si navíc můžete rozložit až do dvanácti splátek bez navýšení ceny.
Začít studovat můžete kdykoliv v průběhu roku.