Archiv aktualit

Novinka: Certifikace od IES + ICI.

Absolventi programů ESBM mohou nově získat mezinárodně uznávanou certifikaci od společnosti International Education Society. Více informací.

Online workshop: Emoční leadership

11.11.2020 proběhne další odborný workshop vedený Ing. Yvonou Charouzdovou, tentokrát zaměřen na téma Emoční leadership. Vzhledem k momentální situaci proběhne workshop online. Více informací naleznete na pozvánce na akci.

Zdraví na prvním místě: Aktuální opatření proti koronaviru

S ohledem na aktuální situaci Vás chceme ujistit, že děláme maximum pro zajištění bezproblémového průběhu studia ve všech našich profesních programech. Bude-li to nezbytné, jsme schopni zajistit výuku i další aktivity kompletně online prostřednictvím našich moderních systémů.

Online knihovna zdarma s více než 1.000.000 titulů

Studenti ESBM mají zajištěn přístup ke kvalitním informačním zdrojům. Jako bonus získávají bezplatný přístup do online knihovny. V nabídce je více než 1.000.000 publikací, odborných článků či vědeckých výzkumů. Tituly jsou v češtině a několika dalších jazycích.

Studium MBA za 114.000 Kč bez DPH

Přihlaste se ke studiu MBA do 31.10.2020 a studujte za cenu 114.000 Kč bez DPH. Nabídka se vztahuje na všechny specializace MBA.

Workshop: Autenticita nejen pro leadery

8.9.2020 proběhne další odborný workshop vedený Mgr. Petrou Uhlíkovou, PCC, tentokrát zaměřen na téma autenticita nejen pro leadery. Více informací naleznete na pozvánce na akci.

Foto z výuky základního bloku

V sobotu 27. 6. 2020 proběhla výuka MBA základního bloku v hotelu Golf. Děkujeme studentům za hojnou účast, foto si prohlédněte v naší fotogalerii.

Mezinárodní akreditace pro ESBM od renomované ASIC

Získali jsme prestižní mezinárodní akreditaci od renomované akreditační autority ASIC (Accreditation Service for International Schools, Colleges and Universities). Jsme hrdí, že se od ledna 2020 můžeme pyšnit statutem ASIC Premier Institution. Akreditace byla udělena na základě splnění náročných kritérií na vysokou kvalitu vzdělávací instituce, MBA, DBA a LLM programů a lektorského odborného týmu.  

Reference studentů a absolventů ESBM

Výběr vzdělávací instituce pro manažerské studium programů MBA, DBA či LLM je důležité pořádně promyslet. ESBM Vám nabízí flexibilní vzdělávací plán na 1 rok, přístup do profesionální vzdělávací platformy s veškerými studijními materiály, nadstandardní služby studijního oddělení a nejen to... Co dalšího oceňují na studiu naši absolventi?

Foto z výuky základního bloku

V sobotu 8. 2. 2020 proběhla výuka základního bloku MBA. Jsme velmi potěšeni z velkého množství studentů, kteří výuku navštívili. Více foto k nahlédnutí v naší fotogalerii.

Zahájení výuky základního bloku

V sobotu 7. 12. 2019 proběhla výuka základního bloku MBA. Jsme velmi potěšeni z velkého množství studentů, kteří výuku navštívili. Fotky studentů a lektorů si můžete prohlédnou v naší fotogalerii.

ESBM členem AACSB – jedné z nejprestižnějších vzdělávacích organizací

V ESBM se snažíme neustále zlepšovat a posouvat oblast vzdělání dopředu. Proto jsme velmi hrdí, že můžeme být členy jedné z nejvýznamnějších akreditačních organizací v oblasti vzdělání – AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business).

Odborné workshopy zdarma

Pro studenty, absolventy i další zájemce z řad veřejnosti pravidelně pořádáme workshopy na různá témata z oblasti managementu, financí, práva, marketingu či leadershipu. Workshopy jsou bezplatné a probíhají nad rámec běžné výuky ve všedních dnech v podvečer. Sledujte naše webové stránky, aby Vám nic neuniklo.

Bezplatný workshop na téma: Využití osobnostní typologie v praxi (5. 11. 2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Patrícií Chvojkovou, lektorkou a koučkou, která se specializuje zejména na projekty zaměřené na rozvoj osobnosti a komunikaci. Workshop na téma: Využití osobnostní typologie v praxi v úterý 5. 11. 2019 od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Výzkum přínosů studia MBA očima absolventů

Naši absolventi nám pravidelně předávají zpětnou vazbu ze studia MBA programů. Na ESBM je pro nás klíčové do výuky přenášet nejnovější poznatky, inovace a praktické přínosy.

Ve spolupráci s nezávislou výzkumnou agenturou MEDIAN jsme realizovali průzkum spokojenosti a přínosů studia mezi našimi absolventy. Pojďte se podívat proč studovat právě u nás!

Bezplatný workshop na téma: Manipulace a iracionální komunikace - účinná obrana (2.10.2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Vojtěchem Svobodou, mediátorem a lektorem pro osobnostní rozvoj zaměnstnanců. Workshop na téma: Manipulace a iracionální komunikace - účinná obrana ve středu 2. 10. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Bezplatný workshop na téma: Sebemotivace a vůle k dosažení osobních cílů (26.8.2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Valerym Senichevem, lektorem ESBM. Workshop na téma: Sebemotivace a vůle k dosažení osobních cílů v pondělí 26. 8. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Bezplatný workshop na téma: Sebehodnota a sebevědomí (24.6.2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Radkou Loja, lektorkou ESBM. Workshop na téma: Sebehodnota a sebevědomí se koná v pondělí 24. 6. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Prohlédněte si foto z výuky MBA programu

V sobotu 13. 4. proběhla výuka MBA základního bloku. Studenti programů MBA se vzdělávali v managementu lidských zdrojů, Marketingu & PR a finančním řízení. Více v naší fotogalerii.

Studium MBA a LLM právě teď za zvýhodněné školné 79 000 Kč

Přihlášky za zvýhodněnou cenu 79 000 Kč bez DPH (z původních 114 000 Kč bez DPH) přijímáme do programů MBA a LLM pouze do 31. 8. 2019. Školné si navíc můžete rozložit až do deseti splátek bez navýšení ceny a jako bonus od nás získáte přístup do online knihovny od Grady!

Bezplatný workshop na téma: Emoční inteligence a praktické využití (29.4.2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Františkem Paikrtem, lektorem ESBM. Workshop na téma: Emoční inteligence a praktické využití se koná v pondělí 29. 4. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Prohlédněte si foto z výuky MBA programu

V sobotu 9. 2. proběhla první výuka tohoto roku. Studenti programů MBA se vzdělávali v managementu a strategickém managementu. Více v naší fotogalerii.

Bezplatný workshop na téma: Účinná komunikace a ochrana proti manipulaci (11.3.2019)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s Romanem Kořánem, lektorem ESBM. Workshop na téma: Účinná komunikace a ochrana proti manipulaci se koná v pondělí 11. 3. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Prohlédněte si foto z výuky MBA programu

Sobota 20. 10. 2018 byla na ESBM ve znamení vzdělávání. Prohlédněte si fotoreportáž z výukových seminářů MBA základního bloku na téma management a strategické řízení.

Mimořádná cena MBA či LLM studia: 82 000 Kč

Na ESBM nyní studujete programy MBA či LLM za mimořádnou cenu 82 000 Kč bez DPH (z původních 114 000 Kč bez DPH). Školné si navíc můžete rozložit až do deseti splátek bez navýšení ceny! Přihlášky stále přijímáme.

Bezplatný workshop na téma: 8 mýtů o práci snů (13. 11. 2018)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s lektorem ESBM, Valery Senichevem. Workshop na téma: 8 mýtů o práci snů aneb co nám brání udělat správná rozhodnutí při volbě zaměstnání či kariéry se koná dne 13. 11. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni. Více v pozvánce:

Výuka MBA základního bloku se blíží, začínáme 20. 10. 2018

Již 20. října budou probíhat semináře MBA základního bloku. Přihlaste se s předstihem a zajistěte si své místo na výuce.

ESBM členem ACBSP - jedné z nejuznávanějších vzdělávacích organizací

Vzdělávání je nikdy nekončící proces. Proto na sobě neustále pracujeme, abychom se posouvali kupředu. Jsme pyšní, že můžeme být členem jedné z nejuznávanějších a nejkvalitnějších akreditačních organizací na poli vzdělávání – ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs).

Bezplatný workshop na téma: Práce s energií (12. 9. 2018)

Vážení, dovolte, abychom vás pozvali na bezplatný seminář s lektorkou ESBM, Petrou Uhlíkovou. Workshop na téma: Práce s energií aneb jak dobíjet baterky se koná dne 12. 9. od 17:00 hodin. Účast není podmíněna studiem na naší škole. Všichni jste srdečně zváni.

Nové specializace programů MBA

Rozšiřujeme nabídku MBA specializací. Nově u nás můžete studovat: Manažerskou psychologii, Marketing a promotion management, Mezinárodní management, Personální management a specializaci Personal Education.

Rozhovor s manažerkou vzdělávání na ESBM

O specifikách manažerského studia na ESBM, kvalitě vzdělávacích programů MBA a DBA a mnohém dalším se pro Hospodářské noviny rozhovořila naše manažerka vzdělávání. Více v rozhovoru se Simonou Probstovou

Management zdravotnictví: pozvánka na konferenci

Chcete si rozšířit znalosti v oblasti managementu zdravotnictví? Srdečně vás zveme na konferenci XXV. pražské chirurgické dny, kde se s námi můžete potkat.

➡️ KDY: 10. - 11. května
➡️ KDE: Clarion Congress Hotel Prague

Výuka MBA základního bloku se blíží, začínáme 5. 5. 2018

Již 5. května začínáme na ESBM s interaktivní výukou MBA základního bloku. Přihlaste se s předstihem a zajistěte si své místo na výuce.

Foto z výuky MBA programu

V sobotu 10. 2. 2018 měli naši studenti na programu první část výuky MBA základního bloku. Absolvovali hned dva vzdělávací moduly z oblasti obecného a strategického managementu. Více foto v naší fotogalerii.

Přihlaste se ke studiu MBA a využívejte moderní e-learning

Díky moderní e-learningové platformě můžete začít studovat IHNED z pohodlí domova, nebo absolvovat interaktivní semináře ze specializovaného a volitelného MBA bloku. Nejbližší prezenční seminář MBA základního bloku pak připadá na sobotu 14. 4. 2018

Navštivte odborné workshopy zcela zdarma

Pro studenty, absolventy i zájemce z řad veřejnosti pravidelně pořádáme odborné workshopy na témata z oblasti leadershipu, managementu, marketingu či financí. Zájemci se jich mohou zúčastnit zcela zdarma a nad rámec běžné výuky. Aktuální termíny a témata připravovaných akcí naleznete v sekci Odborné workshopy.

Vliv studia MBA na kariéru

Jak hodnotí studium MBA na European School of Business & Management naši absolventi a zaměstnavatelé? Jaký mělo studium vliv na jejich kariéru? Podívejte se výsledky výzkumu!

Krásné Vánoce a úspěšný vstup do roku 2018

Vážení, za celý kolektiv ESBM vám přejeme klidné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně štěstí, spokojenosti a pracovních i studijních úspěchů.

Foto z výuky programu MBA

V sobotu 21. 10. 2017 měli naši studenti na programu první část výuky MBA základního bloku. Absolvovali hned dva vzdělávací moduly z oblasti obecného a strategického managementu. Více foto v naší fotogalerii.

Foto z výuky programu MBA

V sobotu 9. 9. 2017 měli naši studenti na programu druhou část výuky MBA základního bloku. Absolvovali hned tři vzdělávací moduly z oblasti HR, marketingu & PR a finančního řízení. Více foto v naší fotogalerii.

Článek o ESBM v Hospodářských novinách

V Hospodářských novinách vyšel rozhovor se Simonou Probstovou, manažerkou vzdělávání na ESBM. Přečtěte si, co studium MBA obnáší a na co se během něj u nás můžete těšit.

ESBM získala prestižní ocenění

Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, i za rok 2016 získala ESBM od evropské instituce EABS (The European Association for Business Studies) certifikát potvrzující vysokou úroveň poskytovaného vzdělání v programech Master of Business Administration (MBA).

Vyzkoušejte si e-learning

Připravili jsme si pro Vás demoverzi moderního e-learningového systému Fronter. Stačí kliknout na odkaz a přihlásit se. Uvnitř vás čeká i malé překvapení v podobě ukázkového studijního modulu.

Výuka MBA základního bloku

S výukou MBA základního bloku začínáme na ESBM již 11. 2. 2017! Nezapomeňte si podat svou přihlášku včas a zasvětte rok 2017 profesnímu vzdělávání. Titul MBA neznamená pouze nově získané znalosti a dovednosti, ale především je obrovskou konkurenční výhodou každého držitele.

Nová specializace MBA Executive management

Otevřeli jsme pro vás novou specializaci MBA Executive management. Vzdělávací moduly nabízí komplexní a ucelený pohled na manažerské řízení a pozornost je zaměřena na prakticky uplatnitelné znalosti a dovednosti ze širokého spektra manažerských činností.

Výuka MBA základního bloku

Dne 3. 12. 2016 měli naši studenti na programu moduly z oblasti řízení lidských zdrojů, marketingu & PR a finančního managementu. Jak probíhala výuka základního MBA bloku? Prohlédněte si foto ze vzdělávací soboty.

Nová MBA specializace Projektový management

Od září můžete na European School of Business & Management studovat novou MBA specializaci Projektový management. Seznámíte se v ní se zásadami moderního projektového řízení a naučíte se, jak správně projekt naplánovat, realizovat, dokončit a v neposlední řadě předvídat rizika s ním spojená.

Soutěž o 50% slevu na studium MBA

Zapojte se do soutěže o 50% slevu na studium specializace MBA Leadership a soft skills na naší škole. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat, zda se usměje štěstí právě na vás. Šanci máte do středy 12. 10. 2016, kdy proběhne i slosování. Zjistěte si více.

Workshop na téma: Management zdravotnictví

V pondělí 5. 9. jsme uspořádali další odborný workshop. Jeho vedení se ujala Ing. Bc. Andrea Mašínová, MBA - uznávaná expertka na oblast zdravotnictví a naše lektorka. Účastníci se seznámili s novými trendy a postupy efektivního řízení v sektoru zdravotnictví. Prohlédněte si foto z akce!

Článek o ESBM na E15

Pokud chcete být v pracovní sféře úspěšní, už dávno nevydržíte s vědomostmi nabytými na vysoké škole až do svého důchodu. Manažeři i podnikatelé se musejí vzdělávat po celý život, sledovat nové trendy a zvyšovat si svou kvalifikaci. Jednou z možností, jak se udržovat v „kondici“, je studium MBA. Celý článek si můžete přečíst na zpravodajském portálu E15.

Výhody pro studenty MBA a LLM

Studovat MBA či LLM na European School of Business & Management můžete se zajímavými výhodami. V rámci spolupráce s vybranými partnery čerpají naši studenti výrazné slevy na nabízené produkty a služby. Zjistěte si více o těchto bonusech!

Networkingové setkání na Štiříně

Na networkingovém setkání Podnikatelského klubu Empiria nemohli zástupci ESBM chybět. Na Štiřínském zámku jsme si ve čtvrtek 19. května užili krásný večer, výtečné jídlo a skvělou atmosféru. Více v naší fotogalerii.

Workshop na téma: Kreativní myšlení a trénink paměti

Dne 17. 5. jsme uspořádali další odborný workshop s Ing. Bc. Radkou Loja, naší lektorkou a koučkou v oblasti osobního rozvoje. Téma se tentokrát týkalo kreativního myšlení a posluchači si vyzkoušeli techniky, jak správně trénovat paměť a podporovat tak kreativitu. Podívejte se na foto z akce!

Mimořádné stipendium 30.000 Kč pro každého

Využijte léto ke studiu MBA či LLM a získejte mimořádné stipendium ve výši 30.000 Kč. Cena studia po slevě činí 84.000 Kč bez DPH a vztahuje se na přihlášky podané do 14. 8. 2016. 

Zvýhodněná cena studia MBA + TABLET jako dárek

Přihlaste se nyní do jedné z našich MBA specializací a začněte studovat kdykoliv a odkudkoliv s TABLETEM ke studiu zdarma. Kromě dárku navíc ušetříte 29.000 Kč z celkové ceny studia. Konečná cena po slevě činí 85.000 Kč bez DPH. Akce platí pouze do 24. 4. 2016. 

Workshop na téma: Koučink

Úterní workshop na téma Koučink dopadl na výbornou. Jeho vedení se ujala PhDr. Jitka Patríková, odborná poradkyně, lektorka a koučka. Účastníci se dozvěděli, jak využívat koučink v manažerské praxi a mnoho dalšího. Více fotek z akce naleznete v naší fotogalerii.

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku již 7. května

Všichni, kteří dosud váhají s podáním přihlášky, by si měli pospíšit. Už v sobotu 7. května začínáme s výukou základního bloku programů MBA. Více informací o zvýhodněné ceně studia naleznete ZDE.

Workshop na téma: Emoční inteligence

Jak emoční inteligenci uplatnit v manažerské a obchodní praxi? Interaktivní workshop pro zájemce z řad veřejnosti vedl Mgr. František Paikrt, lektor ESBM, odborný poradce v oblasti vzdělávání a rozvoje a trenér společnosti Apple Inc.

Networkingové setkání

Letošní první networkingový večer je za námi! Se členkami podnikatelského klubu Empiria 21 se zástupkyně European School of Business & Management setkaly v krásném prostředí Galerie Mariánská. Podívejte se na foto z akce.

Workshop na téma: Komunikační dovednosti

V novém roce byl první odborný workshop věnován "Komunikačním dovednostem". Jeho vedení se ujala PhDr. Marie Svobodová, Ph.D., odborná poradkyně a lektorka v oblasti problematiky jazykové komunikace. Více foto z akce naleznete v naší fotogalerii.

Výuka ZÁKLADNÍHO bloku začíná již 13. 2.

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku se nezadržitelně blíží. Začínáme již 13. 2., nezapomeňte si proto podat svou přihlášku včas. Čekají na vás dva vzdělávací moduly: Management a Strategický management!

Zisk prestižního ocenění za špičkovou kvalitu programu MBA

European School of Business & Management SE získala prestižní ocenění zavedené mezinárodní společnosti s vysokou úrovní poskytovaného vzdělávání v programech Master of Business Administration (MBA). Ocenění bylo uděleno renomovanou evropskou institucí The European Association for Business Studies (EABS).

Vzdělávací moduly základního bloku

Studenti programu MBA absolvovali v sobotu 5. prosince další část výuky základního bloku. Celodenní workshopy se věnovaly oblasti lidských zdrojů, marketingu a PR a finančnímu řízení. Foto z výuky naleznete v naší fotogalerii.

Workshop na téma Stress Management

Jak se efektivně vypořádat s pracovním stresem a jak mu čelit? Na interaktivním workshopu pod vedením Ing. Radky Loja, odborné poradkyně a lektorky v oblasti problematiky osobního rozvoje, si posluchači vyzkoušeli různé techniky na zvládnutí stresu, jeho snížení i prevenci. Na foto z akce se můžete podívat zde.

Zkuste si studium MBA

Neumíte si představit, jak probíhá studium MBA v praxi? Na ESBM si to nyní můžete vyzkoušet po dobu jednoho měsíce. Pokud se po uplynutí této lhůty rozhodnete ve studiu pokračovat, nic vám nebrání získat uznávaný titul MBA. Zjistěte si více informací.

ESBM navázala spolupráci s AIVD

Na vzdělání nám záleží. Proto ESBM navázala spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD). Studentům a zájemcům z řad veřejnosti zprostředkováváme zajímavé články na aktuální témata z oblasti postgraduálního vzdělávání.

Výuka základního bloku

Dne 17. 10. 2015 proběhla výuka základního bloku programů MBA. V rámci interaktivních workshopů absolvovali naši studenti dva vzdělávací moduly: Management a Strategický management. Jak výuka probíhala? Podívejte se do naší fotogalerie.

Workshop na téma Komunikační dovednosti

Dne 7. 10. 2015 proběhl na European School of Business & Management bezplatný workshop na téma Komunikační dovednosti. Role přednášející se zhostila PhDr. Marie Svobodová, Ph.D., odborná poradkyně a lektorka v oblasti problematiky jazykové komunikace. Prohlédněte si foto z akce!

Bezplatný workshop na téma Myself management

Jaké jsou role manažera? Jak se vypořádat s očekáváními podřízených a reagovat na změny? Těmto a dalším otázkám se věnoval workshop s názvem „Myself management“, který vedla pro zájemce z řad veřejnosti Mgr. Patricie Chvojková, odborná poradkyně a lektorka v oblasti rozvoje osobnosti, komunikace a diagnostiky.  

Výuka ZÁKLADNÍHO bloku začíná již 17. 10. 2015!

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku je 17. 10. 2015. Do této doby mohou studenti díky modernímu e-learningu začít studovat kdykoliv a odkudkoliv, nebo absolvovat interaktivní workshopy modulů ze specializace a volitelného bloku.

Studium MBA na zkoušku

Zajímáte se o programy MBA, ale nejste si jisti, zda je studium vhodné právě pro Vás? Využijte možnosti studia MBA na zkoušku po dobu jednoho měsíce na European School of Business & Management. Zjistěte si více!

Prestižní titul MBA

Po úspěšném zakončení studia MBA na European School of Business & Management získáte prestižní profesní titul MBA, který se uvádí za jménem. I díky němu budete budit ve svých obchodních partnerech a klientech větší respekt. 

Kvalitní lektorský tým je základ

Lektorský tým ESBM přináší do výuky poznatky z manažerských postů zahraničních i český společností. Studenti tak mají jistotu, že se jim bude věnovat opravdový specialista s nejcennějšími zkušenostmi přímo z praxe. 

Co Vám přinese studium na ESBM!

Začněte studovat manažerský program na European School of Business & Management a posuňte svou kariéru kupředu. Dozvíte se nové informace a aktuální trendy z oblasti managementu, naučíte se je využívat v praxi, zvýšíte si profesní kvalifikaci, získáte nové kontakty a mnoho dalšího.

Workshop na téma Prodejní strategie

Dne 2. 6. 2015 jsme uspořádali bezplatný workshop pro veřejnost na téma Prodejní strategie. Role přednášejícího se na jedničku zhostil náš lektor a odborník na oblast marketingu a řízení vztahu se zákazníky - Dipl.-Ing. Miloslav Šašek, DipMgmt.

Stipendium pro prvních 20 studentů přihlášených v březnu!

Využijte březnové akce a studujte MBA se stipendiem! Pro prvních 20 přihlášených studentů v měsíci březnu jsme připravili bonus ve výši 24.000 Kč z celkové ceny studia. Na ESBM navíc můžete začít studovat ihned a odkudkoliv!

Moderní studium MBA s orientací na praxi

Studium MBA nabízí studentům především praktické znalosti a dovednosti z oblasti aktuálních trendů moderního managementu. Díky studiu získáte jedinečný náhled do specifických oblastí řízení a odnesete si hodnotné teoretické informace spolu s praktickým know-how profesionálních lektorů.

ESBM na prestižním seznamu MBA škol

European School of Business & Management byla zařazena do prestižního seznamu MBA škol na Jobs.cz. Tento portál nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů stejně jako s těmi nejlepšími a nejvýznamnějšími vzdělávacími institucemi.

Pozvánka na workshop 2.6. 2015

Přijměte naše srdečné pozvání na červnový workshop, tentokrát na téma "Prodejní strategie" s Dipl.-Ing. Miloslavem Šaškem, DipMgmt. - odborným poradcem a lektorem v oblasti marketingu a řízení vztahů se zákazníky. Těšíme se na vás 2. června od 17 hodin.

Workshop na téma Leadership

Dne 5. 5. 2015 jsme měli tu čest na European School of Business & Management přivítat odbornou poradkyni, členku personálního výboru vlády a profesionální lektorku Ing. Yvonu Charouzdovou, která pro zájemce připravila workshop na téma Leadership – manažerské schopnosti a dovednosti.

Pozvánka na workshop 5. 5. 2015

ESBM vás srdečně zve na bezplatný workshop s názvem: Leadership – manažerské schopnosti a dovednosti s Ing. Yvonou Charouzdovou. Přijďte 5. května diskutovat o této problematice.

Studujte ve dvou se slevou 5.000 Kč!

Využijte naší mimořádné nabídky a studujte ve dvou. Přihlaste se ke studiu s kolegou/ kolegyní či přítelem/ přítelkyní a každý z vás získá slevu ve výši 5.000 Kč z celkové ceny zvoleného programu.

Sestavte si studijní program dle svých preferencí a studujte kdykoliv a odkudkoliv

U nás si v rámci moderního oxfordského systému studia volíte specializace podle svých zájmů. Část předmětů je shodná pro všechny účastníky dané specializace, část předmětů si student vybírá individuálně. Díky online formě studia navíc můžete začít studovat ihned a odkudkoliv.

Studium MBA v kostce

O studiu MBA toho bylo napsáno mnoho. Pokusili jsme se proto sepsat ve stručnosti a přehledně to podstatné o studiu MBA.

ESBM členem ACBSP - jedné z nejuznávanějších vzdělávacích organizací

Vzdělávání je nikdy nekončící proces. Proto na sobě neustále pracujeme, abychom se posouvali kupředu. Jsme pyšní, že můžeme být členem jedné z nejuznávanějších a nejkvalitnějších akreditačních organizací na poli vzdělávání – ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs).