Archiv aktualit

Studium MBA a LLM s akční slevou 30.000 Kč

Zasvěťte nový rok sebevzdělávání a pojďte úspěchu naproti. Do 31. 1. 2018 navíc nabízíme na všechny MBA a LLM programy AKČNÍ slevu 30.000 Kč (Celková cena studia činí 84.000 Kč bez DPH)!

Výuka MBA základního bloku se blíží, začínáme 10. 2. 2018

Nový rok, nové výzvy? 2018 patří vzdělávání. Již 10. února začínáme na ESBM s interaktivní výukou MBA základního bloku. Přihlaste se s předstihem a zajistěte si své místo na výuce.

Krásné Vánoce a úspěšný vstup do roku 2018

Vážení, za celý kolektiv ESBM vám přejeme klidné a pohodové Vánoce a do nového roku hodně štestí, spokojenosti a pracovních i studijních úspěchů.

Foto z výuky programu MBA

V sobotu 21. 10. 2017 měli naši studenti na programu první část výuky MBA základního bloku. Absolvovali hned dva vzdělávací moduly z oblasti obecného a strategického managementu. Více foto v naší fotogalerii.

Vliv studia MBA na kariéru

Jak hodnotí studium MBA na European School of Business & Management naši absolventi a zaměstnavatelé? Jaký mělo studium vliv na jejich kariéru? Podívejte se výsledky výzkumu!

Navštivte odborné workshopy zcela zdarma

Pro studenty, absolventy i zájemce z řad veřejnosti pravidelně pořádáme odborné workshopy na témata z oblasti leadershipu, managementu, marketingu či financí. Zájemci se jich mohou zúčastnit zcela zdarma a nad rámec běžné výuky. Aktuální termíny a témata připravovaných akcí naleznete v sekci Odborné workshopy.

Foto z výuky programu MBA

V sobotu 9. 9. 2017 měli naši studenti na programu druhou část výuky MBA základního bloku. Absolvovali hned tři vzdělávací moduly z oblasti HR, marketingu & PR a finančního řízení. Více foto v naší fotogalerii.

Článek o ESBM v Hospodářských novinách

V Hospodářských novinách vyšel rozhovor se Simonou Probstovou, manažerkou vzdělávání na ESBM. Přečtěte si, co studium MBA obnáší a na co se během něj u nás můžete těšit.

ESBM získala prestižní ocenění

Stejně jako tomu bylo v předchozích letech, i za rok 2016 získala ESBM od evropské instituce EABS (The European Association for Business Studies) certifikát potvrzující vysokou úroveň poskytovaného vzdělání v programech Master of Business Administration (MBA).

Vyzkoušejte si e-learning

Připravili jsme si pro Vás demoverzi moderního e-learningového systému Fronter. Stačí kliknout na odkaz a přihlásit se. Uvnitř vás čeká i malé překvapení v podobě ukázkového studijního modulu.

Výuka MBA základního bloku

S výukou MBA základního bloku začínáme na ESBM již 11. 2. 2017! Nezapomeňte si podat svou přihlášku včas a zasvětte rok 2017 profesnímu vzdělávání. Titul MBA neznamená pouze nově získané znalosti a dovednosti, ale především je obrovskou konkurenční výhodou každého držitele.

Nová specializace MBA Executive management

Otevřeli jsme pro vás novou specializaci MBA Executive management. Vzdělávací moduly nabízí komplexní a ucelený pohled na manažerské řízení a pozornost je zaměřena na prakticky uplatnitelné znalosti a dovednosti ze širokého spektra manažerských činností.

Výuka MBA základního bloku

Dne 3. 12. 2016 měli naši studenti na programu moduly z oblasti řízení lidských zdrojů, marketingu & PR a finančního managementu. Jak probíhala výuka základního MBA bloku? Prohlédněte si foto ze vzdělávací soboty.

Nová MBA specializace Projektový management

Od září můžete na European School of Business & Management studovat novou MBA specializaci Projektový management. Seznámíte se v ní se zásadami moderního projektového řízení a naučíte se, jak správně projekt naplánovat, realizovat, dokončit a v neposlední řadě předvídat rizika s ním spojená.

Soutěž o 50% slevu na studium MBA

Zapojte se do soutěže o 50% slevu na studium specializace MBA Leadership a soft skills na naší škole. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku a čekat, zda se usměje štěstí právě na vás. Šanci máte do středy 12. 10. 2016, kdy proběhne i slosování. Zjistěte si více.

Workshop na téma: Management zdravotnictví

V pondělí 5. 9. jsme uspořádali další odborný workshop. Jeho vedení se ujala Ing. Bc. Andrea Mašínová, MBA - uznávaná expertka na oblast zdravotnictví a naše lektorka. Účastníci se seznámili s novými trendy a postupy efektivního řízení v sektoru zdravotnictví. Prohlédněte si foto z akce!

Článek o ESBM na E15

Pokud chcete být v pracovní sféře úspěšní, už dávno nevydržíte s vědomostmi nabytými na vysoké škole až do svého důchodu. Manažeři i podnikatelé se musejí vzdělávat po celý život, sledovat nové trendy a zvyšovat si svou kvalifikaci. Jednou z možností, jak se udržovat v „kondici“, je studium MBA. Celý článek si můžete přečíst na zpravodajském portálu E15.

Výhody pro studenty MBA a LLM

Studovat MBA či LLM na European School of Business & Management můžete se zajímavými výhodami. V rámci spolupráce s vybranými partnery čerpají naši studenti výrazné slevy na nabízené produkty a služby. Zjistěte si více o těchto bonusech!

Networkingové setkání na Štiříně

Na networkingovém setkání Podnikatelského klubu Empiria nemohli zástupci ESBM chybět. Na Štiřínském zámku jsme si ve čtvrtek 19. května užili krásný večer, výtečné jídlo a skvělou atmosféru. Více v naší fotogalerii.

Workshop na téma: Kreativní myšlení a trénink paměti

Dne 17. 5. jsme uspořádali další odborný workshop s Ing. Bc. Radkou Loja, naší lektorkou a koučkou v oblasti osobního rozvoje. Téma se tentokrát týkalo kreativního myšlení a posluchači si vyzkoušeli techniky, jak správně trénovat paměť a podporovat tak kreativitu. Podívejte se na foto z akce!

Mimořádné stipendium 30.000 Kč pro každého

Využijte léto ke studiu MBA či LLM a získejte mimořádné stipendium ve výši 30.000 Kč. Cena studia po slevě činí 84.000 Kč bez DPH a vztahuje se na přihlášky podané do 14. 8. 2016. 

Zvýhodněná cena studia MBA + TABLET jako dárek

Přihlaste se nyní do jedné z našich MBA specializací a začněte studovat kdykoliv a odkudkoliv s TABLETEM ke studiu zdarma. Kromě dárku navíc ušetříte 29.000 Kč z celkové ceny studia. Konečná cena po slevě činí 85.000 Kč bez DPH. Akce platí pouze do 24. 4. 2016. 

Workshop na téma: Koučink

Úterní workshop na téma Koučink dopadl na výbornou. Jeho vedení se ujala PhDr. Jitka Patríková, odborná poradkyně, lektorka a koučka. Účastníci se dozvěděli, jak využívat koučink v manažerské praxi a mnoho dalšího. Více fotek z akce naleznete v naší fotogalerii.

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku již 7. května

Všichni, kteří dosud váhají s podáním přihlášky, by si měli pospíšit. Už v sobotu 7. května začínáme s výukou základního bloku programů MBA. Více informací o zvýhodněné ceně studia naleznete ZDE.

Workshop na téma: Emoční inteligence

Jak emoční inteligenci uplatnit v manažerské a obchodní praxi? Interaktivní workshop pro zájemce z řad veřejnosti vedl Mgr. František Paikrt, lektor ESBM, odborný poradce v oblasti vzdělávání a rozvoje a trenér společnosti Apple Inc.

Networkingové setkání

Letošní první networkingový večer je za námi! Se členkami podnikatelského klubu Empiria 21 se zástupkyně European School of Business & Management setkaly v krásném prostředí Galerie Mariánská. Podívejte se na foto z akce.

Workshop na téma: Komunikační dovednosti

V novém roce byl první odborný workshop věnován "Komunikačním dovednostem". Jeho vedení se ujala PhDr. Marie Svobodová, Ph.D., odborná poradkyně a lektorka v oblasti problematiky jazykové komunikace. Více foto z akce naleznete v naší fotogalerii.

Výuka ZÁKLADNÍHO bloku začíná již 13. 2.

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku se nezadržitelně blíží. Začínáme již 13. 2., nezapomeňte si proto podat svou přihlášku včas. Čekají na vás dva vzdělávací moduly: Management a Strategický management!

Zisk prestižního ocenění za špičkovou kvalitu programu MBA

European School of Business & Management SE získala prestižní ocenění zavedené mezinárodní společnosti s vysokou úrovní poskytovaného vzdělávání v programech Master of Business Administration (MBA). Ocenění bylo uděleno renomovanou evropskou institucí The European Association for Business Studies (EABS).

Vzdělávací moduly základního bloku

Studenti programu MBA absolvovali v sobotu 5. prosince další část výuky základního bloku. Celodenní workshopy se věnovaly oblasti lidských zdrojů, marketingu a PR a finančnímu řízení. Foto z výuky naleznete v naší fotogalerii.

Workshop na téma Stress Management

Jak se efektivně vypořádat s pracovním stresem a jak mu čelit? Na interaktivním workshopu pod vedením Ing. Radky Loja, odborné poradkyně a lektorky v oblasti problematiky osobního rozvoje, si posluchači vyzkoušeli různé techniky na zvládnutí stresu, jeho snížení i prevenci. Na foto z akce se můžete podívat zde.

Zkuste si studium MBA

Neumíte si představit, jak probíhá studium MBA v praxi? Na ESBM si to nyní můžete vyzkoušet po dobu jednoho měsíce. Pokud se po uplynutí této lhůty rozhodnete ve studiu pokračovat, nic vám nebrání získat uznávaný titul MBA. Zjistěte si více informací.

ESBM navázala spolupráci s AIVD

Na vzdělání nám záleží. Proto ESBM navázala spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD). Studentům a zájemcům z řad veřejnosti zprostředkováváme zajímavé články na aktuální témata z oblasti postgraduálního vzdělávání.

Výuka základního bloku

Dne 17. 10. 2015 proběhla výuka základního bloku programů MBA. V rámci interaktivních workshopů absolvovali naši studenti dva vzdělávací moduly: Management a Strategický management. Jak výuka probíhala? Podívejte se do naší fotogalerie.

Workshop na téma Komunikační dovednosti

Dne 7. 10. 2015 proběhl na European School of Business & Management bezplatný workshop na téma Komunikační dovednosti. Role přednášející se zhostila PhDr. Marie Svobodová, Ph.D., odborná poradkyně a lektorka v oblasti problematiky jazykové komunikace. Prohlédněte si foto z akce!

Bezplatný workshop na téma Myself management

Jaké jsou role manažera? Jak se vypořádat s očekáváními podřízených a reagovat na změny? Těmto a dalším otázkám se věnoval workshop s názvem „Myself management“, který vedla pro zájemce z řad veřejnosti Mgr. Patricie Chvojková, odborná poradkyně a lektorka v oblasti rozvoje osobnosti, komunikace a diagnostiky.  

Výuka ZÁKLADNÍHO bloku začíná již 17. 10. 2015!

Nejbližší termín výuky ZÁKLADNÍHO bloku je 17. 10. 2015. Do této doby mohou studenti díky modernímu e-learningu začít studovat kdykoliv a odkudkoliv, nebo absolvovat interaktivní workshopy modulů ze specializace a volitelného bloku.

Studium MBA na zkoušku

Zajímáte se o programy MBA, ale nejste si jisti, zda je studium vhodné právě pro Vás? Využijte možnosti studia MBA na zkoušku po dobu jednoho měsíce na European School of Business & Management. Zjistěte si více!

Prestižní titul MBA

Po úspěšném zakončení studia MBA na European School of Business & Management získáte prestižní profesní titul MBA, který se uvádí za jménem. I díky němu budete budit ve svých obchodních partnerech a klientech větší respekt. 

Kvalitní lektorský tým je základ

Lektorský tým ESBM přináší do výuky poznatky z manažerských postů zahraničních i český společností. Studenti tak mají jistotu, že se jim bude věnovat opravdový specialista s nejcennějšími zkušenostmi přímo z praxe. 

Co Vám přinese studium na ESBM!

Začněte studovat manažerský program na European School of Business & Management a posuňte svou kariéru kupředu. Dozvíte se nové informace a aktuální trendy z oblasti managementu, naučíte se je využívat v praxi, zvýšíte si profesní kvalifikaci, získáte nové kontakty a mnoho dalšího.

Workshop na téma Prodejní strategie

Dne 2. 6. 2015 jsme uspořádali bezplatný workshop pro veřejnost na téma Prodejní strategie. Role přednášejícího se na jedničku zhostil náš lektor a odborník na oblast marketingu a řízení vztahu se zákazníky - Dipl.-Ing. Miloslav Šašek, DipMgmt.

Moderní studium MBA s orientací na praxi

Studium MBA nabízí studentům především praktické znalosti a dovednosti z oblasti aktuálních trendů moderního managementu. Díky studiu získáte jedinečný náhled do specifických oblastí řízení a odnesete si hodnotné teoretické informace spolu s praktickým know-how profesionálních lektorů.

ESBM na prestižním seznamu MBA škol

European School of Business & Management byla zařazena do prestižního seznamu MBA škol na Jobs.cz. Tento portál nabízí spojení s elitou českých i zahraničních zaměstnavatelů stejně jako s těmi nejlepšími a nejvýznamnějšími vzdělávacími institucemi.

Pozvánka na workshop 2.6. 2015

Přijměte naše srdečné pozvání na červnový workshop, tentokrát na téma "Prodejní strategie" s Dipl.-Ing. Miloslavem Šaškem, DipMgmt. - odborným poradcem a lektorem v oblasti marketingu a řízení vztahů se zákazníky. Těšíme se na vás 2. června od 17 hodin.

Workshop na téma Leadership

Dne 5. 5. 2015 jsme měli tu čest na European School of Business & Management přivítat odbornou poradkyni, členku personálního výboru vlády a profesionální lektorku Ing. Yvonu Charouzdovou, která pro zájemce připravila workshop na téma Leadership – manažerské schopnosti a dovednosti.

Pozvánka na workshop 5. 5. 2015

ESBM vás srdečně zve na bezplatný workshop s názvem: Leadership – manažerské schopnosti a dovednosti s Ing. Yvonou Charouzdovou. Přijďte 5. května diskutovat o této problematice.

Studujte ve dvou se slevou 5.000 Kč!

Využijte naší mimořádné nabídky a studujte ve dvou. Přihlaste se ke studiu s kolegou/ kolegyní či přítelem/ přítelkyní a každý z vás získá slevu ve výši 5.000 Kč z celkové ceny zvoleného programu.

Studium MBA v kostce

O studiu MBA toho bylo napsáno mnoho. Pokusili jsme se proto sepsat ve stručnosti a přehledně to podstatné o studiu MBA.

Sestavte si studijní program dle svých preferencí a studujte kdykoliv a odkudkoliv

U nás si v rámci moderního oxfordského systému studia volíte specializace podle svých zájmů. Část předmětů je shodná pro všechny účastníky dané specializace, část předmětů si student vybírá individuálně. Díky online formě studia navíc můžete začít studovat ihned a odkudkoliv.

Stipendium pro prvních 20 studentů přihlášených v březnu!

Využijte březnové akce a studujte MBA se stipendiem! Pro prvních 20 přihlášených studentů v měsíci březnu jsme připravili bonus ve výši 24.000 Kč z celkové ceny studia. Na ESBM navíc můžete začít studovat ihned a odkudkoliv!