Ing. Hana Hejsková


Ing. Hana Hejsková

Ing. Hanka Hejsková působí jako certifikovaná lektorka, mentorka, mediální konzultantka a trenérka. S účastníky kurzů sdílí zkušenosti z více než 20leté praxe v oblasti vnitřní a vnější komunikace firem, vztahů s médii, včetně krizového a strategického public relations.

Aktivně spolupracuje s firmami i jednotlivci na přípravě i realizaci jejich firemní i osobní PR strategie, a to jak na korporátní úrovni, tak na úrovni malých firem. Pomáhá také s přípravou krizových komunikačních plánů. Firmy si Hanku nejčastěji najímají na pomoc s řešením strategické komunikace, ve které figurují vztahy s médii.

V minulosti působila ve společnostech jako jsou ČSA, Český aeroholding anebo O2. Realizovala při tom různorodé komunikační projekty v Čechách a na Slovensku, byla ředitelkou vnitřní  vnější komunikace, šéfredaktorkou interních časopisů, v roce 2009 nejcitovanější tiskovou mluvčí firem z komerční sféry v České republice. Pět let také zastupovala ČR v porotě mezinárodní komunikační soutěže European Excellence Awards.