MBA s ESBMProfesní postgraduální studium Masters of Business Administration kombinuje teoretické znalosti s praxí, zaměřenou na aktuální trendy v moderním managementu. Pokud chcete získat nové know-how od špičkových lektorů či prohloubit svoje dosavadní zkušenosti, je MBA studium tím pravým řešením. MBA titul Vás posune dále nejen v profesním, ale i osobním životě. Naučíte se, jak řešit problémy efektivním způsobem, získáte nové profesní kontakty či můžete zcela změnit svou profesní orientaci. Titul MBA vám zároveň může pomoci v kariérním postupu nebo eventuálně můžete získat vysněné pracovní místo.

Vyzkoušejte si studium MBA

Pokud si nejste jisti, zda se studiem MBA začít již nyní, máme pro vás řešení. Využijte možnosti studia MBA na zkoušku s ESBM!

V rámci jednoho měsíce je možné vyzkoušet dva moduly, konkrétně Management a Strategický management či je na výběr ze tří modulů – Marketing a Public Relations, Řízení lidských zdrojů a Finanční řízení. V případě, že se rozhodnete ve studiu pokračovat, bude vám vystaven mezinárodní certifikát v českém i anglickém jazyce za již absolvované moduly a zároveň Vám budou tyto moduly započítány do celého programu MBA. V případě, že se rozhodnete studium po zkušebním měsíci ukončit, nebudou vám účtovány žádné další poplatky a všechny vaše závazky budou automaticky zrušeny.

V poplatku na zkoušku je zahnuto:

  • vyhotovení certifikátu v českém i anglickém jazyce
  • účast na dvou, nebo třech vyučovaných modulech
  • konzultace s našimi lektory i individuální setkání
  • konzultace se studijní koordinátorkou a individuální péče od studijního oddělení
  • přístup k literatuře a studijním materiálům v rámci e-learningu