O krok blíž ke studiu díky zaměstnaneckým benefitům.Věděli jste, že spolupracujeme s Benefit Plus, Benefity.cz a dokonce i Sodexo? Informujte se u Vašeho zaměstnavatele na možnost financování studia pomocí benefitů. Více informací a možnost uplatnění naleznete přímo ve Studentské sekci, nebo nás kontaktujte na emailu studium@esbm.cz.

Společnost Benefit Plus se od roku 2003 zabývá oblastí zaměstnaneckých benefitů. Dnes jako nejpoužívanější systém on-line benefitů v České republice a na Slovensku spravují benefitové aplikace ve více než 500 společnostech a ESBM je jedna z nich.

Společnost Sodexo je lídrem zaměstnaneckých benefitů. Poskytuje digitální benefity pro stravování i volný čas, které dělají radost více než milionu lidem. Díky partnerství se společností Sodexo je možné financovat studium prostřednictvím Flexi Pass CARD nebo Multi Pass CARD.

BENEFITY a. s. působí na trhu v České republice od roku 2003 a od roku 2012 prostřednictvím své dceřiné společnosti BENEFITY s. r. o. také na Slovensku. Zprostředkovává zaměstnavatelům poskytování flexibilních volitelných benefitů pro jejich zaměstnance. V roce 2004 přivedla společnost na trh novou a jedinečnou softwarovou aplikaci, umožňující zaměstnavatelům efektivní, kvalitní a moderní poskytování zaměstnaneckých výhod svým zaměstnancům. Firemní benefity zaměstnanci čerpají z bohaté nabídky prověřené dodavatelské sítě.