Přihlášení ke studiu

Master of Business Administration (MBA)

Přihlášení ke studiu Master of Business Administration (MBA)

Programy MBA lze na European School of Business & Management zahájit kdykoliv v průběhu celého roku. V rámci e-learningového systému (studentské sekce) máte po závazném přihlášení ihned k dispozici studijní materiály.

Přihlásíte-li se ke studiu MBA do 12. 4. 2020, získáte slevu ve výši 35 000 Kč. Školné v tomto případě činí 79 000 Kč bez DPH. Školné si navíc můžete rozložit až do 10 splátek bez navýšení ceny studia.

Podání přihlášky je ZDARMA a ke studiu jsou uchazeči přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK či pohovorů.

Online přihláška ke studiu
 

Průběh přijímacího řízení je jednoduchý a skládá se z několika kroků:

Výběr specializace MBA

• Před samotným podáním přihlášky je důležité pečlivě zvážit, jakou specializaci MBA si vybrat. Aktuálně nabízíme 20 specializací a pokud váháte, jakou z nich zvolit, rádi vám poskytneme podrobnější informace. Kontaktujte nás.
 

Podání online přihlášky

• V případě zájmu o studium MBA stačí vyplnit online přihlášku. K ní se přikládá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom nebo maturitní vysvědčení), kterou postačí naskenovat a jednoduše soubor přiložit k online formuláři. V případě zájmu o studium bez vysokoškolského titulu je třeba přiložit k přihlášce strukturovaný životopis spolu s čestným prohlášením o praxi v manažerské pozici a maturitní vysvědčení.

(Přihlášku lze podat i poštou, stačí ji ručně vyplnit a zaslat na adresu Londýnská 376/57, 120 00 Praha 2. Přihláška v PDF formátu)
 

Výsledek přijímacího řízení

• Nejpozději do 2 pracovních dnů od podání přihlášky vás bude kontaktovat studijní koordinátorka. Prostřednictvím e-mailu obdržíte rozhodnutí o přijetí ke studiu, smlouvu o studiu a fakturu pro zaplacení studia. Smlouvu je třeba vytisknout, podepsat a doručit na adresu našeho sídla. Po doručení podepsané smlouvy a úhrady studia vám zašleme přístupové údaje do studentské sekce, ve které naleznete veškeré další informace potřebné ke studiu. Platba za studium MBA může proběhnout až v 10 splátkách bez navýšení ceny studia. V případě zájmu jsme schopni připravit splátkový kalendář na míru dle požadavků. 

• Ke studiu jsou uchazeči přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK či pohovorů.


Zahájení samotného studia

• Díky online formě studia můžete začít studovat kdykoliv dle vlastních časových možností. Studijní materiály jsou k dispozici v rámci e-learningu ve studentské sekci, kde si můžete i pohodlně vybrat termíny prezenční výuky, které se budete účastnit spolu s dalšími studenty naší školy. 

Přihlášení ke studiu - Hodnocení 4.32/5 - Hodnotilo 181 uživatelů