Přihlášení ke studiu

Master of Business Administration (MBA)

Přihlášení ke studiu Master of Business Administration (MBA)

Programy MBA je možné na European School of Business & Management zahájit kdykoliv v průběhu celého roku. Nemusíte čekat na otevření Vámi zvolené specializace programu MBA, ale můžete začít studovat okamžitě. V rámci e-learningového systému máte po závazném přihlášení ihned k dispozici studijní materiály ve studentské sekci.

Přihlásíte-li se ke studiu MBA do 29. 4. 2018, získáte mimořádnou slevu ve výši 30.000 Kč a za celé studium tak zaplatíte 84.000 Kč bez DPH. Více informací naleznete v sekci Školné.

Průběh přijímacího řízení je jednoduchý a skládá se z několika kroků.

Online přihláška ke studiu


Jak se přihlásit ke studiu?

Výběr specializace MBA

• Před samotným podáním přihlášky je důležité pečlivě zvážit, jakou specializaci MBA si vybrat. V současné době nabízíme celkem 14 specializací a pokud váháte, jakou z nich zvolit, rádi vám poskytneme podrobnější informace po telefonu, emailu nebo na osobní schůzce.
 

Podání online přihlášky

• V případě zájmu o studium MBA stačí vyplnit online přihlášku. Ta obsahuje základní osobní údaje o studentovi, fakturační údaje, zvolenou specializaci MBA a předpokládané datum zahájení studia. K online přihlášce se přikládá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom nebo maturitní vysvědčení), který postačí naskenovat a jednoduše soubor přiložit do online formuláře přihlášky. V případě zájmu o studium bez vysokoškolského titulu je třeba přiložit k přihlášce strukturovaný životopis spolu s čestným prohlášením o praxi v manažerské pozici a maturitní vysvědčení. 

(Přihlášku lze podat i poštou, stačí ji ručně vyplnit a zaslat na adresu Londýnská 376/57, 120 00 Praha 2. Přihláška v PDF formátu)
 

Výsledek přijímacího řízení

• Nejpozději do dvou pracovních dnů od podání přihlášky vás bude kontaktovat studijní koordinátor. Prostřednictvím e-mailu obdržíte rozhodnutí o přijetí ke studiu, smlouvu o studiu a fakturu pro zaplacení studia. Smlouvu je třeba vytisknout, podepsat a doručit na adresu našeho sídla, případně si s námi sjednat schůzku a smlouvu podepsat přímo v prostorách naší školy. Po doručení podepsané smlouvy a úhrady studia jsou studentům zaslány přístupové údaje do studentské sekce, ve které naleznou veškeré další informace potřebné ke studiu. Platba za studium MBA může proběhnout až v 10 splátkách bez navýšení ceny studia. V případě zájmu uchazeče o studium jsme schopni připravit splátkový kalendář na míru dle požadavků.


Zahájení samotného studia

• Zahájit studium je možné kdykoliv v průběhu celého roku. Díky online formě studia mohou studenti začít studovat dle vlastních časových možností. Studijní materiály mají k dispozici v rámci e-learningu ve studentské sekci, kde si mohou i pohodlně vybrat termíny prezenční výuky, které se budou účastnit spolu s dalšími studenty naší školy. 

Přihlášení ke studiu - Hodnocení 4.32/5 - Hodnotilo 62 uživatelů