Programy MBA lze na European School of Business & Management zahájit kdykoliv v průběhu celého roku. V rámci e-learningového systému (studentské sekce) máte po závazném přihlášení ihned k dispozici studijní materiály.

Podání přihlášky je ZDARMA a ke studiu jsou uchazeči přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK či pohovorů.

Školné si můžete rozložit až do 12 splátek bez navýšení ceny studia.


Průběh přijímacího řízení je jednoduchý a skládá se z několika kroků:

Výběr specializace MBA

• Před samotným podáním přihlášky je důležité pečlivě zvážit, jakou specializaci MBA si vybrat. Aktuálně nabízíme 22 specializací a pokud váháte, jakou z nich zvolit, rádi vám poskytneme podrobnější informace. Kontaktujte nás.

Podání online přihlášky

• V případě zájmu o studium MBA stačí vyplnit online přihlášku. K ní se přikládá kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (diplom nebo maturitní vysvědčení), kterou postačí naskenovat a jednoduše soubor přiložit k online formuláři. V případě zájmu o studium bez vysokoškolského titulu je třeba přiložit k přihlášce strukturovaný životopis spolu s čestným prohlášením o praxi v manažerské pozici a maturitní vysvědčení.

(Přihlášku lze podat i poštou, stačí ji ručně vyplnit a zaslat na adresu Londýnská 376/57, 120 00 Praha 2. Přihláška v PDF formátu)

Výsledek přijímacího řízení

• Nejpozději do 2 pracovních dnů od podání přihlášky vás bude kontaktovat studijní koordinátorka. Prostřednictvím e-mailu obdržíte rozhodnutí o přijetí ke studiu a smlouvu o studiu. Tu je potřeba vytisknout, podepsat a doručit na adresu našeho sídla. Po doručení podepsané smlouvy a úhrady studia vám zašleme přístupové údaje do studentské sekce, ve které naleznete veškeré další informace potřebné ke studiu. Platba za studium MBA může proběhnout až ve 12 splátkách bez navýšení ceny studia. V případě zájmu jsme schopni připravit splátkový kalendář na míru dle požadavků.

• Ke studiu jsou uchazeči přijímáni BEZ PŘIJÍMACÍCH ZKOUŠEK či pohovorů.

Zahájení samotného studia

• Díky online formě studia můžete začít studovat kdykoliv dle vlastních časových možností. Studijní materiály jsou k dispozici v rámci e-learningu ve studentské sekci, kde si můžete i pohodlně vybrat termíny prezenční výuky, které se budete účastnit spolu s dalšími studenty naší školy.