Proč studovat a získat titul MBA?MBA neboli Master of Business Administration. To je prestižní titul, který získává na stále rostoucí popularitě. Zajímají se o něj především vysokoškolsky vzdělaní lidé, manažeři a pracovníci ve vedoucích funkcích, jež touží po rozvoji svých dovedností a posouvání pracovních hranic směrem výše.

Studium MBA je vyhledávanou a prestižní záležitostí. Pakliže jste o něm slyšeli, ale nemáte jasnou představu, co můžete očekávat, respektive, co prostřednictvím tohoto studijního programu získáte, přinášíme vám několik základních a jasně vypovídajících informací.

Studium MBA vás obohatí v mnoha směrech

Na úvod je třeba zmínit, že titul MBA lze získat prostřednictvím jednoletého online studia. To absolvujete v podání profesionálních lektorů a zkušených odborníků z praxe. Sami si navíc vybíráte svou MBA specializaci. Můžete se těšit na odborné workshopy, konzultace a řadu dalších vzdělávacích akcí. Ty vás obohatí nejenom o nové znalosti, ale také umožní navázat výhodné obchodní styky.

To je studium MBA, k němuž se váže i řada dalších nadstandardních věcí:

  • studijní materiály;
  • občerstvení na prezentačních seminářích;
  • členství v absolventském klubu;
  • vyhotovení diplomu v českém a anglickém jazyce.

Titul MBA pro vás bude dosažitelný nejenom kvůli výše zmíněnému, ale i díky speciálnímu Oxfordskému modelu výuky. Připočtete-li si k tomu ještě moderní e-learningový systém, zvýhodněné ceny pro studium MBA, včetně možnosti vše hradit v deseti měsíčních splátkách, jen stěží takovou možnost vzdělávání odmítnete.

Vyberte si adekvátní specializaci MBA

Využijte studium MBA a získejte titul MBA, který vám otevře dveře za lepším kariérním postupem. Staňte se zkušeným praktikem, jež dokáže využít teorii okamžitě v praxi a v reálném životě. Máte na výběr z řady specializací. Od ekonomiky a finančního managementu, přes sportovní management, až po Leadership a soft skills.