Proč studovat MBA na ESBMEuropean School of Business & Management, institut s mezinárodní akreditací, nabízí prestižní vzdělání v oborech MBA, DBA a LLM. V MBA programu si můžete vybrat až z 20 různých specializací. Garantujeme, že Vámi vybraná specializace bude vždy otevřena – otevření specializací nikdy nezávisí na počtu uchazečů. Studium v délce trvání jednoho roku využívá Oxfordský model výuky. Základem modelu je rozvoj schopností a dovedností jedince prostřednictvím reálných praktických příkladů. Naše online výuka v kombinaci s interaktivními workshopy prohloubí komunikační a praktické dovednosti. Aplikace získaných poznatků Vám rychleji umožňují kariérní růst.

Benefity studia

Studium na ESBM je časově flexibilní. Můžete studovat odkudkoliv a studium vždy přizpůsobit svým časovým možnostem! Zahájení studia je možné kdykoliv během celého roku. Studijní materiály, prezentace, sylaby, vlastní studijní plán a další užitečné podklady jsou přístupné v e-learningovém systému. V případě zájmu prohloubení znalostí mohou studenti využít zápůjčky odborné literatury na studijním oddělení.

V rámci intranetu si lze sestavit harmonogram studia podle svých časových možností. Náš lektorský tým je sestavený ze špiček ve svém oboru. Nad rámec výuky je možno využít konzultace s lektory. Celý tým ESBM si zakládá na maximální spokojenosti všech studentů. Z tohoto důvodu se snažíme poskytovat péči individuálně každému studentovi a vyjít vstříc všem jeho požadavkům.

Absolventi

Absolventi naší školy nachází uplatnění na předních manažerských místech v tuzemských či zahraničních firmách. Díky nově získaným kontaktům na našem MBA institutu a nově nabytým poznatkům, dochází k velmi rychlému rozvoji a vzestupu nejen v profesní rovině. Velkým benefitem pro absolventy ESBM je doživotní členství v absolventském klubu, prostřednictvím než se dostávají na odborné konference, večerní akce či přednášky se zajímavými osobnostmi.

Pokud chcete změnit Váš život a nastartovat ho správným směrem, neváhejte a podejte si přihlášku k MBA studiu ještě dnes!