Ondřej Eichler, MBA

Eichler_absolvent ESBM


Během studia jsem měl možnost zaměřit se na oblast řízení a hodnocení pracovního výkonu, kterou jsem následně přímo aplikoval v rámci projektu SSČ. Díky získaným znalostem a především praktickému přístupu ke studiu se podařilo nastavit systematičtější a transparentnější procesy hodnocení, které lépe reflektují skutečný výkon jednotlivých činností.

Velkým přínosem pro mě bylo zejména propojení teoretických principů s reálnými situacemi z praxe. Studium mě vedlo k širšímu pohledu na řízení procesů, efektivnější práci s daty a k hledání optimalizačních opatření, která mají přímý dopad na fungování organizace. V rámci projektu SSČ se tyto přístupy promítly do konkrétních návrhů změn, které přispěly ke zlepšení řízení výkonu i celkové efektivity.

Za důležité považuji také rozvoj analytického a strategického myšlení, který mi umožnil lépe identifikovat slabá místa v procesech a navrhovat řešení s dlouhodobým přínosem. Studium tak nepřineslo pouze teoretické znalosti, ale především reálnou přidanou hodnotu využitelnou v každodenní praxi.

Na základě této zkušenosti vnímám podobné vzdělávání jako smysluplnou investici do rozvoje zaměstnanců, která může mít pozitivní dopad nejen na jejich osobní růst, ale i na výsledky celé organizace.