Soutěž o 50% slevu na studium MBAVyhrajte slevu 50 % ze studia MBA na European School of Business & Management

Dokážete zaujmout svým projevem a přesvědčivě prezentovat své názory? Umíte řešit pracovní konflikty? Daří se Vám efektivně organizovat čas? Zjistěte, co všechno můžete zlepšit a rozvíjejte své soft skills s námi. Vyhrajte 50% slevu na studium MBA ve specializaci Leadership a soft skills na European School of Business & Management (ESBM).

Soft skills, neboli měkké dovednosti, jsou dnes velmi žádané. Jedná se například o schopnost úspěšné komunikace, spolupráce s různými typy lidí, schopnost přesvědčit, řešit konflikty či kreativní a analytické myšlení. A právě tyto prvky emoční inteligence často rozhodují o úspěchu člověka v pracovním i osobním životě.

Zapojte se do soutěže a 1 z Vás má šanci vyhrát poukaz na 50% slevu ze studia MBA ve specializaci Leadership a soft skills na European School of Business & Management.

Rozvíjejte své manažerské dovednosti a soft skills s námi a naučte se je efektivně využívat v každodenní firemní praxi. Ocení to nejen Váš zaměstnavatel nebo kolega, ale především Vy sami.