Přinášíme vám tipy na knihy pro letní měsíce, které jsou vhodné nejen pro zaneprázdněné manažery, kteří hledají chytré odpovědi na běžné výzvy, ale také pro všechny, které zajímají nové trendy a rádi si obohacují znalosti o nejnovější přístupy. Všechny knihy jsou nabité užitečnými tipy a praktickými radami od předních odborníků. Obohaťte si letní večery a nechte se inspirovat.

Adam Grant – Ještě to promysli

Tato kniha je o nalezení vůle se jednou za čas mýlit. Grant, který je organizačním psychologem, se ptá, jak se lidé posunuli k těmto silám, která odrážejí jejich vlastní názory, spíše než aby byli zpochybňováni. V důsledku toho žijí ve světě, který není zcela zasazen do reality. Jeho cílem touto knihou je přimět lidi, aby mysleli více jako vědci hledající pravdu.

Robert B. Cialdini – Nové zbraně vlivu, Psychologie přesvědčování v online světě

V novém vydání autor vysvětluje psychologii toho, proč lidé říkají ano a jak tyto poznatky eticky aplikovat v obchodním ale i každodenním životě. Pomocí nezapomenutelných příběhů a srovnatelných příkladů se naučíte univerzální principy vlivu, včetně nového výzkumu a nových použití, abyste se mohli stát ještě zkušenějším přesvědčovacím nástrojem – a stejně důležité je, že se naučíte, jak se bránit proti pokusům o neetické ovlivnění.

Gustavo Razzetti – Remote Not Distant

Razzetti studoval, jak fungují Amazon, Slack, GitLab, Volvo, Microsoft a další organizace. V této knize tvrdí, že společnosti, které se nedokážou přizpůsobit vzdálené a hybridní práci, budou v budoucnu trpět irelevantností. Také sdílí způsoby, jak obnovit kulturu, spolupracovat na hybridních pracovištích a spojit se se vzdálenými pracovníky. Kniha je plná postřehů, nástrojů a překvapení. V každém z pěti kroků najdete QR kód ke stažení bezplatného nástroje pro uvedení konceptů do praxe.