Přinášíme vám tipy na knihy od předních světových autorů pro pochmurné zimní večery. Inspirujte se v novém roce a posuňte svoji kariéru kupředu. S našimi tipy se dozvíte, jak zvládnout adaptaci na novou pracovní pozici, jak zařídit, abyste dovedli vaši firmu k nepřekonatelným výnosům a nebo jak se udržet tzv. v kurzu a nepolevit. Začtěte se s námi.

Michael D. Watkins – First 90 Days – Proven Strategies for Getting Up to Speed Faster and Smarter

V této aktualizované a rozšířené verzi mezinárodního bestselleru First 90 days nabízí autor osvědčené strategie pro překonání výzev spojených s přechody – bez ohledu na to, kde se ve své kariéře nacházíte. Ať už začínáte v nové práci, jste povýšeni zevnitř, nastupujete na zahraniční zakázku nebo jste jmenováni generálním ředitelem, to, jak zvládnete přechod, určí, zda uspějete nebo neuspějete. Použijte tuto knihu jako důvěryhodného průvodce v posunu ve vaší kariéře.

Will Thorndike – The Outsiders: Eight Unconventional CEOs and Their Radically Rational Blueprint for Success

Je čas předefinovat příběh úspěchu generálního ředitele. Seznamte se s osmi ikonoklastickými vůdci, kteří řídili firmy, jejichž výnosy v průměru překonaly index S&P 500 více než 20krát. Autor Will Thorndike, čerpající z rozsáhlého výzkumu, vypráví mnohé z těchto vůdčích příběhů vůbec poprvé – a vybírá ponaučení pro ty z vás, kteří doufají, že dnes přivedou svou společnost k výjimečným výnosům.

Peter F. Drucker –  Managing Oneself

Je na vás, abyste si vydobyli své místo ve světě a věděli, kdy změnit kurz. A je na vás, abyste se udrželi produktivní během kariéry, která může trvat až 50 let. Peter Drucker, jeden z předních světových myslitelů o praxi a studiu managementu, v knize Managing Oneself identifikuje sondážní otázky, které si musíte položit, abyste získali poznatky nezbytné pro převzetí vedení vaší kariéry.