ESBM navázala spolupráci s AIVDVe spolupráci s Asociací institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD) jsme pro naše studenty a zájemce z řad veřejnosti připravili sekci, ve které naleznete články na aktuální témata z oblasti postgraduálního vzdělávání.

 • Cesta ke kvalitě individuálního rozvoje

  Hodně dlouho jsem se přemlouval k napsání tohoto článku. Obával jsem se námitek, že to jsme už slyšeli a četli tolikrát. Situace, se kterou se často střetávám, mě ale vyprovokovala. Některé pravdy slyší lidstvo i několik tisíc let a stále je nutné je připomínat… Pokud máte dost pokory a dočtete až na konec, tak jsem přesvědčen, že ačkoliv jste všechno věděli, najdete inspiraci pro možnost zlepšení toho, jak věci děláte. Číst více zde.

 • „Za oponou“ vzdělávání dospělých

  Americký sociolog Erving Goffman rozvíjel v padesátých a šedesátých letech 20. století tzv. dramaturgický přístup, v rámci něhož můžeme naše životy přirovnat k divadelnímu představení. Vždy podle něj existuje určité „zákulisí“, kde se připravujeme na své „výstupy“, a „jeviště“, kde je předvádíme (někdy spolu s jinými „herci“) ostatním. Číst více zde.

 • Desatero kvalitního lektora – příklad tentokrát špatné praxe

  Dovolte nám představit pana Ignora Všeznala. Učí lidi. Říká si lektor, tutor, školitel, kouč, moderátor, mediátor, facilitátor, konzultant, trenér. Dříve se tomu říkalo učitel a bylo jedno, kolik měl žák let. Přinášíme vám deset příběhů Ignora, které vedly AIVD k sepsání deseti pravidel kvality, aby k takovým příběhům nedocházelo. Jakákoli podobnost s lektory, které znáte, je čistě jenom náhodná. Číst více zde.

 • Profesní rozvoj s titulem MBA

  Studium MBA představuje v dnešní době synonymum prestiže, odbornosti, reálných dovedností a přehledu aktuálních trendů. To vše v kombinaci s časovou a finanční dostupností. Číst více zde.

 • Studium MBA na jeden rok

  Vzdělání je v dnešní době velice podstatnou složkou jakéhokoliv kariérního a mzdového růstu. Jestliže se ve svém životě chcete posouvat neustále kupředu, pomůže vám v tom studium MBA neboli získání titulu Master of Administration. Číst více zde.

 • Okuste studium MBA na zkoušku

  Láká vás studium MBA, pomocí něhož byste si chtěli rozšířit své možnosti z pohledu kariérního růstu a nových dovedností uplatnitelných v praxi? Nejste si však jisti, zda vše budete zvládat? Číst více zde.

 • Titul MBA vám otevírá nové možnosti

  MBA neboli Master of Business Administration – význam těchto slov jistě není třeba komukoliv zdlouhavě představovat. Titul MBA je prestižní záležitostí a je udělován po absolvování jednoletého online studia. Flexibilní model výuky, jež se přizpůsobí vašim časovým možnostem a nebude vás nikterak omezovat. Číst více zde.

 • Proč studovat a získat titul MBA?

  MBA neboli Master of Business Administration. To je prestižní titul, který získává na stále rostoucí popularitě. Zajímají se o něj především vysokoškolsky vzdělaní lidé, manažeři a pracovníci ve vedoucích funkcích, jež touží po rozvoji svých dovedností a posouvání pracovních hranic směrem výše. Číst více zde.

 • Přínosné studium MBA v kostce

  Titul MBA dává dnes lidem nevídané možnosti především z pohledu kariérního růstu. Díky studiu MBA se naučíte v té nejlepší možné míře teoretické znalosti účinně převádět do praxe. Ihned tak můžete aplikovat nabyté vědomosti, cenné rady a zkušenosti profesionálních lektorů. Chcete-li vědět více, přinášíme vám studium MBA v kostce. Číst více zde.

 • Studujte MBA na ESBM

  Je vaším snem získat titul MBA? Chcete se pyšnit mezinárodně uznávanou zkratkou za jménem – Master of Business Administration? Pak neváhejte a volte studium na prestižním vzdělávacím zařízení, jímž je European School of Business & Management SE. Číst více zde.

 • Pro studium MBA je nutné vysokoškolské vzdělání nebo praxe

  Pro studium MBA, které v České republice nabízí vzdělávací instituce European School of Business & Management (ESBM), je nutné splnit několik podmínek. Číst více zde.

 • Zaměstnavatelé: Studium MBA na ESBM je vysoce kvalitní

  Titul MBA je možné v Česku získat i na European School of Business & Management (ESBM). Podle průzkumu mezi zaměstnavateli, kteří hodnotili význam studia MBA a titulu MBA pro kariérní postup svých pracovníků, 93 % z nich uvedlo, že právě ESBM poskytuje vysoce kvalitní vzdělání. Číst více zde.

 • Studium MBA dostupné mnohým zájemcům

  Chcete rozvíjet své znalosti a nabýt vědomosti praktického rázu aplikované ve skutečném světě? Pak je pro vás vhodnou volbou studium MBA. Číst více zde.

 • Titul MBA ve specializaci Management inovací

  Chcete se stát guru v oblasti hledání inovací? Máte zájem o rozvoj dovedností v tomto segmentu? Pak vás jistě osloví studium MBA, které je určeno pro vysokoškolsky vzdělané lidi. Specializace spojená se získáním uznávaného titulu Master of Business Administration. Číst více zde.

 • Přínosy studia MBA na ESBM

  Studium MBA s sebou nese mnou zajímavých benefitů. Bezesporu vás studium MBA na European School of Business & Management posune kupředu. Číst více zde.

 • Proč studovat MBA na ESBM

  European School of Business & Management, institut s mezinárodní akreditací, nabízí prestižní vzdělání v oborech MBA, DBA a LLM. V MBA programu si můžete vybrat až z 19 různých specializací. Číst více zde.

 • Vyzkoušejte si studium MBA

  Profesní postgraduální studium Masters of Business Administration kombinuje teoretické znalosti s praxí, zaměřenou na aktuální trendy v moderním managementu. Pokud chcete získat nové know-how od špičkových lektorů či prohloubit svoje dosavadní zkušenosti, je MBA studium tím pravým řešením. Číst více zde.

 • LLM studium na ESBM

  Master of Laws je studijní program na European School of Business & Management, který vám pomůže postoupit na kariérním žebříčku a přiblížit se vaší vysněné práci. Číst více zde.

 • Studium MBA – důležité informace

  Master of Business Administration, zkráceně MBA, je moderní způsob vzdělávání, které bylo převzato z anglosaských zemí. Studium je zaměřeno především na prohloubení praktických dovedností jedince. Je propojením teoretických poznatků s praktickými, které jsou demonstrovány zejména na případových studiích či reálných případech z firemního prostředí. Číst více zde.